خانه اخبار آخرین وضعیت ترافیکی در مرزهای عراق + نقشه

آخرین وضعیت ترافیکی در مرزهای عراق + نقشه

0
0

با وجود رسیدن به روز اربعین، همچنان مرزهای زمینی مشترک ایران و عراق بار ترافیکی سنگینی را تجربه می‌کنند.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، نقشه‌های ترافیکی مرکز مدیریت راه‌های کشور حاکی از آن است که مرز شلمچه در استان خوزستان، همچنان بار ترافیکی سنگینی را تجربه می‌کند و مبادی ورودی خرمشهر نیز شاهد ترافیکی نیمه سنگین هستند.

در مرزهای غربی اما با وجود آنکه مرز مهران در طول سال‌های گذشته بیشترین تعداد مسافر اربعین را به خود اختصاص داده اما در حال حاضر بار ترافیکی نیمه روانی وجود دارد و جز تعدادی از جاده‌های نزدیک به مهران، راه‌های منتهی به مرز، ترافیکی نسبتا روان دارند.

این ترافیک روان در شهرهای مذهبی داخلی کشور نیز وجود دارد و راه‌های اصلی خراسان رضوی ترافیکی روان دارند. مسیرهای منتهی به مشهد باز بوده و مشکل ترافیکی خاصی را پشت سر نمی‌گذارند.

همچنین نقشه‌های ترافیکی نشان می‌دهد راه ‌های اصلی قم نیز روان هستند و مسیرهای مشترک این استان با تهران نیز حالت روان دارند.

وزارت راه و شهرسازی برنامه‌ریزی‌هایی جدی برای بازگشت زائران اربعین به کار بسته و پیش‌بینی می‌شود موج اصلی بازگشت زائران از فردا آغاز شود.

انتهای پیام  

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۰)

آیسای من با سلام خلاصه و مفید بگم ، علاقه به نویسندگی دارم ، ورزش مورد علاقم هندباله ولی استقلالیه دو آتیشه هستم ، کار طراحی وب رو هم حرفه ای انجام میدم

ارسال پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Link Market - Free Link Exchange, Link Building and Link Trade Royallinkup Free Website Link Directory چاپ مقاله isi