صفحه اصلی تکنولوژی سایر نرم افزارها آپدیت اینستاگرام با قابلیت های جدید استوری، مدیریت کامنت و تغییر آیکون

آپدیت اینستاگرام با قابلیت های جدید استوری، مدیریت کامنت و تغییر آیکون

0

نمایش استوری‌های قدیمی و حذف کامنت‌های توهین‌آمیز، بزرگ‌ترین مزایای آپدیت اینستاگرام به نسخه جدید است. با آیسام همراه باشید و در کنار این قابلیت‌ها، آیکون قدیمی اینستاگرام را دوباره روی گوشی خود مشاهده کنید.

استوری اینستاگرام، یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های این شبکه اجتماعی است. اینستاگرام تمامی استوری‌های شما از سال ۲۰۱۷ را آرشیو کرده است. در آرشیو استوری اینستاگرام می‌توانید پست‌های موقت ۲۴ ساعته خود را به سادگی مشاهده کنید. در آپدیت جدید، اینستاگرام استوری‌های شما را در قالب تقویم و نقشه، طبقه‌بندی می‌کند. بدین ترتیب می‌توانید استوری‌های قدیمی خود را آسان‌تر پیدا کنید. با باز کردن تقویم و نقشه جغرافیایی، بازنشر استوری‌های قدیمی برای شما بسیار آسان می‌شود.

اما این، تنها مزیت آپدیت اینستاگرام به نسخه جدید نیست. این شبکه اجتماعی کامنت‌های ریپورت شده را تحلیل می‌کند. در صورت ارسال کامنت توهین آمیز، اینستا آن را با مقایسه با کامنت‌های ریپورت شده، مخفی می‌کند. قبل از پست این کامنت‌ها، اخطاری به نمایش در می‌آید تا کاربر در مورد نظرپراکنی‌های اهانت آمیز، بیشتر فکر کند.

در نهایت به سورپرایز ۱۰ سالگرد سالگی اینستاگرام می‌رسیم. پس از آپدیت اینستاگرام به منوی تنظیمات بروید و انگشت خود را از بالا به پایین بکشید. در این حال، تمام آیکون‌های اینستاگرام از ابتدای تاریخ تا کنون در اختیارتان قرار می‌گیرد. اگر دلتان برای آیکون قدیمی اینستا تنگ شده است، می‌توانید آن را به سادگی، عوض کنید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *