مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام سرگرمیآیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟
شناسه خبر :195070
یکشنبه, ۳ آذر ۱۳۹۸
91
 

مجله آیسام به نقل از برترین‌ها: ژاپن کشوری با فرهنگ غنی است که سنت‌های قدیمی قرون گذشته را با پیشرفت‌های تکنولوژیکی امروز به خوبی ترکیب کرده است. به دلیل جایگاه منحصر به فرد این کشور در تاریخ و امروز، جای تعجب نیست که زندگی در ژاپن با جا‌های دیگر متفاوت باشد. گاهی این کشور آنقدر […]


مجله آیسام به نقل از برترین‌ها: ژاپن کشوری با فرهنگ غنی است که سنت‌های قدیمی قرون گذشته را با پیشرفت‌های تکنولوژیکی امروز به خوبی ترکیب کرده است. به دلیل جایگاه منحصر به فرد این کشور در تاریخ و امروز، جای تعجب نیست که زندگی در ژاپن با جا‌های دیگر متفاوت باشد. گاهی این کشور آنقدر ما را شگفت زده می‌کند که احساس می‌کنیم از یک سیاره دیگر آمده است.

اعتصاب رانندگان به نفع مسافران

اخیرا رانندگان اتوبوس شهر اوکایاما اعتصاب کرده اند. چنین وضعیتی در بقیه جا‌های دنیا مسافران را به دردسر زیادی می‌اندازد، اما در ژاپن این طور نیست. در اوکایاما اتوبوس‌ها هنوز به کار خود ادامه می‌دهند، اما از مسافران کرایه نمی‌گیرند. شرکت ضرر می‌کند، اما به مسافران لطمه نمی‌رسد.


یک مامور مخصوص برای پله برقی خراب

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

وقتی پله برقی یکی از مراکز خرید ساپورو خراب شد، بلافاصله علائم هشدار و عذرخواهی مقابل آن نصب و یک نفر مامور شد همه روز مقابل آن بایستد تا به مسافران هشدار دهد و اوضاع را کنترل کند.


صفوف منظم قطار

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

این صف قطار توکیو است که مردم با آرامش در صف منتظر قطار ایستاده اند.


حتی در سالن‌های سینما هم کرسی وجود دارد

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

اخیرا سالن سینمایی با صندلی‌های فوق العاده راحت در ژاپن افتتاح شده که در آن حس می‌کنید در خانه خود نشسته اید، چون همه آن‌ها مجهز به کرسی و وسایل گرمایشی هستند.


گربه سر

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

مردم ژاپن عاشق گربه هستند. به همین دلیل اکسسوری‌هایی برای کسانی که می‌خواهند هرگز از این موجوات پشمالو جدا نشوند، ساخته‌اند.


اجناس با دو قیمت

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

برخی فروشگاه‌های ژاپن دو قیمت را زیر هر جنس نمایش می‌دهند. معمولا مالیات به صورت خودکار به کالا‌ها اضافه می‌شود. اما مردم ژاپن برخلاف سایر کشور‌ها عادت دارند آن را جداگانه حساب کنند.


انتظارات و واقعیت در ژاپن

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

وقتی در ژاپن غذا سفارش می‌دهید، مطمئن هستید که دقیقا همان چیزی که انتظارش را دارید و در منو می‌بینید برایتان می‌آورند.


چتر‌های یکبار مصرف

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

چتر‌های یکبار مصرف در ژاپن طرفداران زیادی دارند. آن‌ها بسیار ارزان هستند، بنابراین نیازی نیست نگران خراب شدنشان باشید. چون به علت آب و هوای ژاپن، چتر‌ها زیاد خراب می‌شوند.


دمپایی‌های خودکار

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

یک هتل ژاپنی به مهمانانش دمپایی‌هایی می‌دهد که بعد از استفاده، خودشان سر جایشان می‌روند. این دمپایی‌ها مجهز به دو چرخ، یک موتور و سنسور هستند. این نوآوری کار شرکت نیسان است.


نمونه‌های غذا در رستوران‌های ژاپنی

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

رستوران‌های ژاپنی نمونه‌های غذای مصنوعی را در معرض نمایش می‌گذارند که دقیقا شبیه غذا‌های رستوران هستند و آنقدر واقعی به نظر می‌رسند که هرکس به آن‌ها نگاه می‌کند آب دهانش راه می‌افتد.


درخت گیلاس با لگو

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

لگولند (LEGOLAND) ژاپن با ساخت یک درخت شکوفه‌های گیلاس رکورد جدیدی ثبت کرده است. در ساخت این درخت از بیش از ۸۰۰ هزار قطعه لگو با همان آجر خانه‌سازی اسباب‌بازی استفاده شده است.


البته هیچ چیز قابل مقایسه با طبیعت واقعی نیست

آیا ژاپن از یک سیاره دیگر آمده؟

آیا تا به حال به این کشور شگفت انگیز رفته اید؟ اگر رفته باشید چه چیزی بیشتر از همه شما را تحت تاثیر قرار داد؟

منبع: brightside

تبلیغات

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +