مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام موبایلآیفون ایکس آر ۲۰۱۹ با رنگ‌بندی متنوع‌تری عرضه می‌شود
شناسه خبر :4233
شنبه, 1 ژوئن 2019
117
 

جدیدا تصاویر رندرشده‌ای از آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ منتشر شده که گوشی هوشمند جدید اپل را در رنگ‌بندی جدیدی نشان می‌دهد. چند ماه پیش تصاویر رندر‌شده‌ای از گوشی هوشمند آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ (iPhone XR 2019) در فضای مجازی منتشر شد که محصول بعدی اپل را در رنگ‌بندی‌های مختلفی نشان می‌داد. در آن تصاویر می‌شد آیفون ایکس […]


جدیدا تصاویر رندرشده‌ای از آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ منتشر شده که گوشی هوشمند جدید اپل را در رنگ‌بندی جدیدی نشان می‌دهد.

چند ماه پیش تصاویر رندر‌شده‌ای از گوشی هوشمند آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ (iPhone XR 2019) در فضای مجازی منتشر شد که محصول بعدی اپل را در رنگ‌بندی‌های مختلفی نشان می‌داد. در آن تصاویر می‌شد آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ را در رنگ‌هایی شبیه به رنگ‌بندی‌های نسخه کنونی آیفون ایکس آر مشاهده کرد، اما تصاویر جدیدی منتشر شده که محصول نسل بعدی اپل را در رنگ‌بندی‌هایی شبیه به آیفون ایکس اس نشان می‌دهد.

در این تصاویر می‌شود آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ را در رنگ‌بندی‌های طلایی، نقره‌ای، مشکی و قرمز مشاهده کرد. این در حالی است که آیفون ایکس اس هرگز نسخه‌ای در رنگ‌بندی قرمز نداشت و آیفون ایکس آر نیز تنها برای اپراتورهای خاصی در ایالات متحده با رنگ‌بندی قرمز عرضه شد.

در تصاویر رندرشده قبلی نیز آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ در رنگ‌بندی‌های آبی، سفید، زرد و قرمز قابل مشاهده است که برای مقایسه آنها را در اختیارتان قرار داده‌ایم.

جالب است بدانید که نسخه طلایی با نسخه زرد رنگ آیفون جدید بسیار متفاوت است و تصاویر آن را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

آنچه بیش از هرچیز در طراحی آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ نظر ما را به خود جلب کرده است، دوربین اصلی آن با برجستگی عجیب و ترکیب خاص لنزهاست. باید دید که این دوربین چقدر در عکاسی و فیلمبرداری خوب عمل می‌کند که شرکت اپل به خاطر عملکرد آن، قید زیبایی طراحی را زده است.

انتظار می‌رود که آیفون ایکس آر ۲۰۱۹ نیز مانند مدل قبلی از ابعاد نمایشگر ۶٫۱ اینچی بهره ببرد. همچنین شایعاتی به گوش می‌رسد مبنی بر اینکه این آخرین گوشی هوشمند اپل با نمایشگر ال‌سی‌دی خواهد بود. از نظر سخت‌افزاری انتظار می‌رود که آخرین مدل آیفون ایکس آر مجهز به تراشه اپل A13 باشد و از ترکیب دوربینی شبیه به آیفون ایکس یا ایکس اس بهره ببرد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +