مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام کامپیوتر،لپتاب،تبلتآیپد جدید ۱۰٫۲ اینچی اپل معرفی شد: نسل هفتم iPad با قیمت نسبتا پایین
شناسه خبر :169435
چهارشنبه, 11 سپتامبر 2019
115
 

مراسم رونمایی اپل از محصولات جدیدش که انتظار می‌رفت به آیفون و اپل واچ اختصاص داشته باشد، یک سورپرایز هم داشت: رونمایی از یک آیپد جدید ۱۰٫۲ اینچی. در ادامه با این iPad رده ابتدایی بیشتر آشنا خواهید شد. با توجه گزارش‌های منتشر شده قبلی و اطلاعات درز کرده، می‌دانستیم که مدل‌های جدید آیپد در […]


مراسم رونمایی اپل از محصولات جدیدش که انتظار می‌رفت به آیفون و اپل واچ اختصاص داشته باشد، یک سورپرایز هم داشت: رونمایی از یک آیپد جدید ۱۰٫۲ اینچی. در ادامه با این iPad رده ابتدایی بیشتر آشنا خواهید شد.

با توجه گزارش‌های منتشر شده قبلی و اطلاعات درز کرده، می‌دانستیم که مدل‌های جدید آیپد در راه هستند. ولی انتظار می‌رفت مطابق معمول در ماه اکتبر و طی برگزاری یک رویداد اختصاصی شاهد رونمایی از آن‌ها باشیم. اما به هر حال آیپد جدید ۱۰٫۲ اینچی اپل اینجاست. این تبلت که نخستین دستگاه از نسل هفتم iPad است، با قیمت پایه ۳۲۹ دلاری جانشین مدل ۹٫۷ اینچی می‌شود.

آیپد جدید 10.2 اینچی اپل

آیپد نسل هفتمی اپل، با اسمارت کیبورد فول‌سایز سازگاری دارد و به چیپ A10 Fusion تجهیز شده است. این تراشه، قدرت A10X فیوژن را ندارد که در نسل دوم آیپد پرو به‌کارگیری شده بود؛ اما برای یک تبلت رده ابتدایی، به اندازه کافی قدرتمند هست. نکته قابل ذکر در مورد اپل آیپد جدید اینکه برای اولین بار، از آلومینیم ۱۰۰ درصد بازیافتی ساخته شده است.

 

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +