مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فوتبالابهام در آغاز لیگ برتر؛ ورزشگاه‌ها هنوز آماده نیستند
شناسه خبر :148198
جمعه, 2 آگوست 2019
145
 

به گزارش ایرنا، سعید فتاحی درباره آغاز مسابقات فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: سازمان لیگ در ۵ سال اخیر بر روی الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تجهیز و استانداردسازی ورزشگاه‌ها تاکید داشته است. تجهیزاتی نظیر نور استاندارد، جایگاه مناسب برای خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های گروهی، چمن مناسب و… امسال نیز تاکید بر ایمن […]


به گزارش ایرنا، سعید فتاحی درباره آغاز مسابقات فصل جدید لیگ برتر اظهار داشت: سازمان لیگ در ۵ سال اخیر بر روی الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر تجهیز و استانداردسازی ورزشگاه‌ها تاکید داشته است. تجهیزاتی نظیر نور استاندارد، جایگاه مناسب برای خبرنگاران و نمایندگان رسانه‌های گروهی، چمن مناسب و… امسال نیز تاکید بر ایمن سازی ورزشگاه‌ها برای تماشاگران و شرایط مناسب تر و بهتر برای هواداران فوتبال داشته است.

وی افزود: قرعه کشی و آغاز نوزدهمین دوره لیگ برتر در انتظار اعلام آمادگی باشگاه‌ها در مورد شرایط ورزشگاه‌ها و رعایت الزاماتی نظیر بلیت فروشی الکترونیک، شماره دار شدن صندلی‌ها، نصب گیت الکترونیک، استقرار دوربین مدار بسته است. هر زمانی که باشگاه‌ها به سازمان لیگ اعلام کنند که ورزشگاه‌های آنها این شرایط را پیدا کرده قرعه کشی لیگ برتر انجام و زمان آغاز رقابت‌ها اعلام خواهد شد که متاسفانه تا این لحظه هیچ باشگاهی اعلام آمادگی نکرده است.

چند روز پیش مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: تعدادی از تیم‌های لیگ برتری هنوز هیچ اقدامی برای تجهیز ورزشگاه‌ها انجام نداده‌اند ولی نکته قابل توجه این است که استان البرز با وجود نداشتن تیم لیگ برتری پیشنهاداتی برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور به فدراسیون و سازمان لیگ ارائه داده است.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: مبحث مرتبط با فرآیند تجهیز در مرور زمان آغاز شده بود و برای شروع فصل آتی باید سه فاز پایانی شامل دوربین ورزشگاه‌ها، بلیت فروشی الکترونیک و صندلی‌های شماره دار در ورزشگاه‌های لیگ برتر به مرحله اجرا در بیاید.

تاج تاکید کرد: فرآیند مربوط به تجهیز ورزشگاه‌ها از سال‌های گذشته آغاز شده بود. برای مثال، در مقطعی از زمان موضوع نور ورزشگاه‌ها مورد تصریح قرار گرفت، در بازه زمانی دیگر موضوع محل‌های تشریفاتی ورززشگاه‌ها شامل وی آی پی و سی آی پی و در نهایت در پایان فصل گذشته مقرر شد مرحله پایانی این فرآیند مورد تاکید باشد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +