مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار بازی های رایانه ایاتمام بازی Dying Light 2 بیش از ۱۵ ساعت طول می‌کشد
شناسه خبر :179559
شنبه, ۶ مهر ۱۳۹۸
97
 

آیسام به نقل از رسانه کلیک – استودیوی «تک لند» چندی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که اتمام بازی Dying Light 2 چیزی در حدود ۱۵ الی ۲۰ ساعت به طول می انجامد. در حالی که زمان چندان زیادی به پایان چرخه عمر کنسول های نسل هشتم باقی نمانده، لیکن هنوز شماری از بازیکنان […]


آیسام به نقل از رسانه کلیک – استودیوی «تک لند» چندی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که اتمام بازی Dying Light 2 چیزی در حدود ۱۵ الی ۲۰ ساعت به طول می انجامد.

در حالی که زمان چندان زیادی به پایان چرخه عمر کنسول های نسل هشتم باقی نمانده، لیکن هنوز شماری از بازیکنان در انتظار عرضه یکی از مورد انتظارترین بازی های این نسل به نام Dying Light 2 هستند. این اثر که هم اکنون روند ساخت خود را در استودیوی بااستعداد «تک لند» (Techland) طی می کند، قرار است تجربه عالی و هیجان انگیزی از یک بازی آخرالزمانی را برای عاشقان مبارزه با زامبی ها به ارمغان بیاورد.

به گفته سازندگان، دنیای دایینگ لایت ۲ چیزی در حدود چهار برابر جهان نسخه اول این مجموعه است که تصمیم گیری های بازیکنان در طول گیم پلی روی پایان داستان تاثیرگذار خواهد بود. حال، با توجه به عظمت خیره کننده نقشه بازی، سوال مهم این است که آیا این عنوان از حیث محتوا نیز عملکرد تحسین آمیزی دارد و یا بخش داستانی و حتی ماموریت های فرعی چندان زیادی در گوشه کنار بازی تعبیه نشده است؟

در پاسخ به این سوال، تایمون اسمکتالا (Tymon Smektala)، طراح ارشد استودیوی تک لند، ساعاتی پیش علی رغم اینکه تعیین مدت زمان گیم پلی یک اثر جهان باز را امری دشوار دانست، لیکن در بیانیه ای اعلام کرد که اتمام بازی Dying Light 2 نزدیک به ۱۵ الی ۲۰ ساعت به طول می انجامد. به عبارت دیگر، در صورتی که تنها به سراغ تجربه ماموریت های اصلی بازی بروید و از طی مراحل فرعی چشم پوشی کنید، اتمام بازی نزدیک به پانزده الی بیست ساعت طول خواهد کشید. البته، فراموش نکنید که این مدت به درجه سختی بازی نیز بستگی دارد.

همان طور که اشاره کردیم، این مدت زمان تعیین شده صرفا مربوط به خط داستانی بازی است و شامل ماموریت های فرعی نمی شود. از این رو، چنانچه به دنبال تجربه بیشتر بازی هستید، نگران نباشید چرا که این گیم پلی تنها به پانزده ساعت خلاصه نشده و سازندگان در مجموع چیزی در حدود ۱۰۰ ساعت محتوا برای تجربه تمامی بخش های این عنوان در نظر گرفته اند. با این حال، تاکنون اطلاعات و جزئیاتی در خصوص تعداد و تنوع مراحل فرعی بازی در دست نیست.

در دیگر خبرهای مرتبط با Dying Light 2، چند روز پیش بود که آقای تایمون اسمکتالا از برنامه طولانی مدت استودیوی تک لند برای پشتیبانی از این عنوان سخن گفت. بر اساس صحبت های او، به نظر می رسد که رویکرد سازندگان برای حمایت از این عنوان تغییری نکرده و مشابه همانند مجموعه، بازیکنان در طول چند سال آینده به طور مداوم میزبان محتوای جدیدی در دایینگ لایت ۲ خواهند بود (از بازی Dying Light 2 به مدت طولانی پشتیبانی می‌شود).

شایان ذکر است؛ بازی مورد انتظار دایینگ لایت ۲ به جز بهار سال آینده، تاریخ انتشار دیگری ندارد. بدین ترتیب، این اثر دربهار سال ۲۰۲۰ میلادی روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز عرضه خواهد شد. همچنین، هنوز امکان پیش خرید این اثر در فروشگاه های معتبر و رسمی فراهم نشده است.

حال، دیدگاه شما در رابطه با مدت زمان گیم پلی بخش کمپین داستانی بازی Dying Light 2 چیست؟ شما چه انتظاراتی از نسخه دوم این مجموعه دارید؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران آیسام به نقل از رسانه کلیک در میان بگذارید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:
  • هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

      با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
      +