مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام علم و دانشاحتمال حساسیت انسان به گرد و غبار ماه وجود دارد
شناسه خبر :134309
چهارشنبه, ۱۹ تیر ۱۳۹۸
96
 

هریسون اشمیت، به عنوان آخرین انسانی که بر روی ماه قدم گذاشته است در جشنواره فضایی Starmus در زوریخ سوئیس عنوان کرد احتمال حساسیت انسان به گرد و غبار ماه وجود دارد. هریسون اشمیت ۸۳ ساله به عنوان دوازدهمین و آخرین انسانی محسوب می‌شود که توانسته است طی ماموریت آپولو ۱۷ در سال ۱۹۷۲ بر روی […]


هریسون اشمیت، به عنوان آخرین انسانی که بر روی ماه قدم گذاشته است در جشنواره فضایی Starmus در زوریخ سوئیس عنوان کرد احتمال حساسیت انسان به گرد و غبار ماه وجود دارد.

هریسون اشمیت ۸۳ ساله به عنوان دوازدهمین و آخرین انسانی محسوب می‌شود که توانسته است طی ماموریت آپولو ۱۷ در سال ۱۹۷۲ بر روی سطح ماه قدم بگذارد. وی در جشنواره فضایی Starmus در زوریخ سوئیس عنوان کرد علاوه بر اینکه گرد و غبار کره ماه برای انسان سمی است، همچنین می‌تواند برای انسان حساسیت خطرناکی را به همراه داشته باشد.

گرد و غبار ماه

هریسون اشمیت

حساسیت انسان به گرد و غبار ماه

هریسون اشمیت در ادامه بیان کرد بدن من در زمان جمع‌آوری نمونه‌ها و گرد و غباری که بر روی سطح تجهیزات این ماموریت قرار گرفته بود حساسیت نشان داد. وی افزود با توجه به اینکه گرد و غبار موجود در کره ماه تیز هستند، به دلیل عدم ورزش باد ساییده نخواهند شد و اگر به ریه انسان نفوذ کنند، باعث خواهند شد مشکلات خطرناکی برای سلامتی انسان به وجود آید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +