مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اختصاص هزار میلیارد تومان به راه‌های روستاها از سوی کمیسیون عمران
شناسه خبر :96573
دوشنبه, 30 جولای 2018
122
 

نایب رییس کمیسیون عمران از تصویب بند «ه» ماده ۵ قانون بودجه و اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان به راه‌های روستایی خبر داد. سید احسن علوی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران بیان کرد: در جلسه امروز طرح ماده ۱۱۰ در ارتباط با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی که قبلا به […]


نایب رییس کمیسیون عمران از تصویب بند «ه» ماده ۵ قانون بودجه و اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان به راه‌های روستایی خبر داد.

سید احسن علوی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز کمیسیون عمران بیان کرد: در جلسه امروز طرح ماده ۱۱۰ در ارتباط با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی که قبلا به یارانه اختصاص یافته بود بررسی شد و با توجه به شرایط نابسامان اقتصادی شهرداری‌ها مصوب گردید تا به عنوان یک ردیف مستقل به شهرداری‌ها باز گردد.

وی در ادامه بیان کرد: بند ماده پنج قانون بودجه نیز مورد بررسی قرار گرفت و تصویب شد این بند مربوط به پیمانکاران حدود هزار میلیارد تومان به راه‌های روستایی اختصاص یافت. از این هزار میلیارد تومان ۲۰ درصد به طرح‌های هادی و ۸۰ درصد به جاده‌های روستایی و مطالبات پیمانکاران تخصیص داده شد.

وی در پایان گفت: سه نفر از حقوقدانان معرفی شده از سوی قوه قضاییه نیز در جلسه حضور یافتند و توضیحاتی را ارائه کردند و نمایندگان سوالات خود را از آنها پرسیدند.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +