مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام علم و دانشاستفاده از ماهواره آینه‌دار ، ایده جدید ایلان ماسک برای زندگی در مریخ
شناسه خبر :160171
یکشنبه, 25 آگوست 2019
112
 

ایلان ماسک، بنیان‌گذار شرکت فضایی اسپیس ایکس در صفحه توییتری خود اعلام کرد استفاده از ماهواره آینه‌دار ، ایده جدیدی برای زندگی در مریخ خواهد بود. اخیرا ایلان ماسک، بنیان‌گذار شرکت فضایی اسپیس ایکس در خصوص ایده جدید خود برای تبدیل مریخ به مکان زندگی برای زمینی‌ها اعلام کرد از ماهواره آینه‌دار استفاده خواهد کرد. مدیرعامل شرکت […]


ایلان ماسک، بنیان‌گذار شرکت فضایی اسپیس ایکس در صفحه توییتری خود اعلام کرد استفاده از ماهواره آینه‌دار ، ایده جدیدی برای زندگی در مریخ خواهد بود.

اخیرا ایلان ماسک، بنیان‌گذار شرکت فضایی اسپیس ایکس در خصوص ایده جدید خود برای تبدیل مریخ به مکان زندگی برای زمینی‌ها اعلام کرد از ماهواره آینه‌دار استفاده خواهد کرد. مدیرعامل شرکت تسلا در صفحه توییتری خود نوشت تصور می‌کنم برای گرم کردن سطح مریخ بهتر است به جای انفجار بمب اتمی از هزاران ماهواره با پنل‌های انعکاسی استفاده کنیم. البته استفاده از ماهواره‌های آینه‌دار به جای بمب هسته‌ای یکی از جدیدترین ایده‌های ماسک برای فراهم کردن شرایط زندگی در سیاره سرخ محسوب می‌شود که برای عملی شدن آن باید با چالش‌های مختلفی مواجه شود.

نظر ماسک درباره انفجار بمب اتم برای زندگی در مریخ

ایلان ماسک در توییت دیگری ضمن مخالفت با ایده انفجار بمب اتمی و منتفی دانستن این ایده عنوان کرد:

در صورت انفجار بمب‌های اتمی در مریخ شاهد تعداد زیادی واکنش هسته‌ای در بالای اتمسفر سیاره سرخ خواهیم بود که البته خورشیدهای مصنوعی را تولید می‌کند، اما این اقدام باعث مسموم شدن اتمسفر مریخ نمی‌شود و خطری به همراه ندارد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +