صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای استودیو Team Ninja سال جاری چندین بازی جدید معرفی خواهد کرد

استودیو Team Ninja سال جاری چندین بازی جدید معرفی خواهد کرد

0

استودیو Team Ninja در چندین سال گذشته به دلیل عرضه عناوینی چون Ninja Gaiden و Dead or Alive توانسته نامی به جای بگذارد و طی سال‌های قبل هم با عرضه بازی نقش آفرینی Nioh بر این محبوبیت افزود. با آیسام همراه باشید.

سری بازی‌های Nioh بسیار موردتوجه قرار گرفتند و استودیو Team Ninja سعی داشته با ارائه عناوین اکشن نقش آفرینی بیشتر، طرفداران را خوشحال سازد. Fumihiko Yasuda کارگردان بازی Nioh و سرپرست تیم استودیو Team Ninja در گفتگو با وب سایت ۴Gamer به برنامه‌های آینده استودیو مورد اشاره پرداخت.

او گفته است که تیم موردبحث روی چندین اثر جدید مشغول کار هستند که بیشتر آنها در سال جاری معرفی خواهند شد. Nioh با گیم پلی جذاب نقش آفرینی بسیار تحسین برانگیز بود و بی شک عناوین دیگر چنین خواهد بود.

این استودیو قصد دارد ماه فوریه بازی‌های Nioh 2 Remastered: Complete Edition و The Nioh Collection را برای کنسول پلی استیشن ۵ منتشر کنند. همچنین قرار است سال جاری اعلامیه‌های متعددی برای عناوین خود داشته باشند.

متاسفانه جزئیات کافی در دست نیست و باید منتظر ماند تا این استودیو خلاق با کارنامه درخشان بتواند آثار جدید خود را در آینده نزدیک رونمایی کند. شایان ذکر است که Nioh از انحصاری‌های موفق پلی استیشن است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *