مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار اقتصادیافت ۷۳ درصدی صادرات پسته ایران به اروپا؛ ۲۵ میلیون یورو صادرات در ۴ ماه- اخبار اقتصادی – مجله آیسام
شناسه خبر :135884
جمعه, 12 جولای 2019
111
 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری کمیسیون اروپا (یورو استات) از صادرات ۲۵٫۴ میلیون یورویی پسته ایران به اروپا در ۴ ماهه نخست ۲۰۱۹ خبر داد. صادرات پسته ایران به اتحادیه اروپا در ۴ ماهه نخست سال جاری میلادی با افت قابل توجه ۷۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده […]


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری کمیسیون اروپا (یورو استات) از صادرات ۲۵٫۴ میلیون یورویی پسته ایران به اروپا در ۴ ماهه نخست ۲۰۱۹ خبر داد.

صادرات پسته ایران به اتحادیه اروپا در ۴ ماهه نخست سال جاری میلادی با افت قابل توجه ۷۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده است. ایران در ۴ ماهه نخست سال ۲۰۱۸ بالغ بر ۹۴٫۵ میلیون یورو پسته به اروپا صادر کرده بود.

صادارت پسته با پوست ایران به اروپا در ۴ ماهه نخست ۲۰۱۹ با افت ۸۳ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل مواجه شده و به ۹٫۶ میلیون یورو رسیده است. ایران در ۴ ماهه نخست ۲۰۱۸ بالغ بر ۵۸ میلیون یورو پسته با پوست به اروپا صادر کرده بود.

صادرات مغز پسته ایران به اروپا در این دوره با افت ۵۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۱۵٫۸ میلیون یورو رسیده است. ایران در ۴ ماهه نخست سال ۲۰۱۸ بالغ بر ۳۶٫۵ میلیون یورو مغز پسته به اروپا صادر کرده بود.

آلمان، اسپانیا، یونان، ایتالیا و لهستان بزرگترین واردکنندگان پسته از ایران در ۴ ماهه نخست ۲۰۱۹ بوده اند.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +