خانه دانش و فناوری بازی های رایانه ای الکترونیک آرتس پول لازم برای خرید قهرمانان Star Wars Battlefront II را به شدت کاهش داد

الکترونیک آرتس پول لازم برای خرید قهرمانان Star Wars Battlefront II را به شدت کاهش داد

9
0

 

الکترونیک آرتس پول لازم برای خرید قهرمانان Star Wars Battlefront II را به شدت کاهش داد

به دنبال انتقادات گسترده بازی‌بازان از الکترونیک آرتس و قیمت قهرمانان Star Wars Battlefront II، این شرکت مطرح در حالی که تنها ۳ روز به عرضه رسمی بازی باقی مانده قیمت قهرمانان آن را به شکل قابل توجهی کاهش داده است.

تنها ۳ روز تا رسیدن ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) که تاریخ عرضه Star Wars Battlefront II است باقی مانده و البته بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که به واسطه تست بتا و البته نسخه دیلاکس بازی (Deluxe Edition) که ۳ روز اجازه می‌دهد زودتر به بازی دسترسی پیدا کنید، همین حالا هم خیلی‌ها آن را تجربه کرده‌اند. در همین فاصله کم، شرکت الکترونیک آرتس تغییری بزرگ را در یکی از ویژگی‌های بازی یعنی آزاد کردن قهرمانانی چون هن سولو (Han Solo) و دارث ویدر (Darth Vader) ایجاد کرده است. این شرکت درست قبل از انتشار نقدهای بازی اقدام به کاهش بسیار زیاد قیمت خرید قهرمانان Star Wars Battlefront II کرده است، موردی که هواداران زیادی به آن اعتراض کرده بودند.

شرکت الکترونیک آرتس در توییتر اعلام کرده است که “پول لازم برای خرید قهرمانان Star Wars Battlefront II به شدت کاهش یافته است” و این کار را به خاطر بازخوردهای طرفداران نسبت به این موضوع انجام داده است. در واقع اکنون پول درون بازی که برای خرید شخصیت‌های محبوب و معروف نیاز دارید بسیار کمتر از قبل شده است. قبلاً گزارش‌هایی از سوی بازیکنان منتشر شده بود مبنی بر اینکه آزادسازی قهرمانان بزرگ و معروف و محبوب، به ده‌ها ساعت بازی کردن و جمع آوری پول (همان Grinding) نیاز دارد.

در جزئیاتی که شرکت الکترونیک آرتس در این بیانیه عنوان کرده، می‌توان به این مسئله اشاره کرد که پول لازم برای خرید “قهرمانان برتر” بازی در بخش چندنفره به میزان ۷۵ درصد کاهش یافته و این تغییرات از همین امروز در بازی اعمال شده است. به طور مثال اکنون لوک اسکایواکر (Luke Skywalker) و دارث ویدر به ۱۵ هزار واحد از پول درون بازی نیاز دارند؛ شاه پالپاتین (Emperor Palpatine)، چوباکا (Chewbacca) و لیا اورگانا (Leia Organa) به ۱۰ هزار واحد از پول درون بازی نیاز دارند و ایدن ورسیو (Iden Versio) هم برای آزادسازی به ۵ هزار واحد از پول درون بازی نیاز خواهد داشت. در ادامه اشاره شده که “آزادسازی این قهرمانان یک دستاورد خواهد بود، ولی در دسترس همه بازیکنان قرار دارد”.

در اوایل این بیانیه به این نکته اشاره شده که “بحث و رایزنی زیادی در مورد مقدار پول درون بازی (و وقت) لازم برای آزاد کردن برخی از قهرمانان ما، به خصوص لوک اسکایواکر و دارث ویدر وجود داشته است. ما از اطلاعات به دست آمده از تست بتا استفاده کردیم تا آن سطح‎‌ها را به توازن برسانیم، ولی به طور واضح به نظر تغییرات بیشتری نسبت به چیزی که ما اعمال کردیم نیاز بوده است.”

امروز صبح بود که نمرات بازی هم منتشر شد و نسبت به مقوله لوت باکس‌های بازی، منتقدان موضعی بسیار منفی گرفتند. بازی Star Wars Battlefront II در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. البته مشترکان سرویس EA Access و کسانی که نسخه دیلاکس بازی را پیش‌خرید کرده‌اند، هم اکنون به بازی دسترسی دارند.

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۹)

آیسای من با سلام خلاصه و مفید بگم ، علاقه به نویسندگی دارم ، ورزش مورد علاقم هندباله ولی استقلالیه دو آتیشه هستم ، کار طراحی وب رو هم حرفه ای انجام میدم

ارسال پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Link Market - Free Link Exchange, Link Building and Link Trade Royallinkup Free Website Link Directory چاپ مقاله isi