صفحه اصلی اخبار روز اخبار اجتماعی امیدواری وزیر آموزش‌وپرورش برای پرداخت بخشی از مطالبات معلمان در ابتدای مهر- اخبار اجتماعی – مجله آیسام

امیدواری وزیر آموزش‌وپرورش برای پرداخت بخشی از مطالبات معلمان در ابتدای مهر- اخبار اجتماعی – مجله آیسام

0

به گزارش آیسام و به نقل از تسنیم، محسن حاجی‌میرزایی امروز در نشست مجلس دانش‌آموزی که در محل ساختمان مجلس قدیم برگزار شد در جمع خبرنگاران درباره اجرای رتبه‌بندی معلمان از مهر ۹۸ اظهار کرد: امسال ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای اجرای رتبه‌بندی معلمان اختصاص یافته است و آئین‌نامه آن تنظیم و به دولت تقدیم شده که در فرآیند بررسی است و اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی آن حتما اختصاص می‌یابد.

وی افزود: فکر نمی‌کنم رتبه‌بندی از اول مهر باشد چون آئین‌نامه آن هم‌اکنون در حال تصویب است ولی اعمال آن قطعا از اول مهرماه خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش درباره پرداخت حق‌التدریس معلمان در آستانه شروع سال تحصیلی جدید گفت: در این رابطه توافق‌هایی کرده‌ایم و اعتباراتی تامین شده است که امیدواریم در هفته‌های اول مهر بخشی از مطالبات معلمان را پرداخت کنیم.

حاجی‌میرزایی در ادامه بیان کرد: تا امروز ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دانش‌آموز ثبت‌نام کرده‌اند که جمعیت آنها در مقایسه با سال گذشته ۳۰۰ هزار نفر افزایش داشته است و این افزایش ناشی از رشد جمعیت و از سوی دیگر پذیرش دانش‌آموزان اتباع است.

وی افزود: با دسترسی این وزارتخانه به آمار دانش‌آموزان افرادی که در سن تحصیل هستند شناسایی می‌شوند و اگر در مدارس ثبت‌نام نشده باشند با خانواده آنها تماس گرفته می‌شود تا حتما فرزندشان را در مدارس ثبت‌نام کنند.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *