مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فوتبالانتقاد معاون وزیر ورزش از نتایج تیم ملی فوتبال
شناسه خبر :194538
شنبه, 16 نوامبر 2019
121
 

به گزارش همشهری آنلاین به نقل ازفارس، عبدالحمید احمدی درباره شکست ایران مقابل عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: ما نتیجه خوبی مقابل عراق نگرفتیم و این موضوع نیاز بررسی دقیق تر و فنی تر دارد. هر چند عراق هم در این بازی برتری خاصی نسبت به ما نداشت و ما بر اثر […]


به گزارش همشهری آنلاین به نقل ازفارس، عبدالحمید احمدی درباره شکست ایران مقابل عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی اظهار داشت: ما نتیجه خوبی مقابل عراق نگرفتیم و این موضوع نیاز بررسی دقیق تر و فنی تر دارد. هر چند عراق هم در این بازی برتری خاصی نسبت به ما نداشت و ما بر اثر غفلت باختیم. این دو باخت رضایت بخش نیست و مردم نگران هستند. فدراسیون فوتبال  باید ارزیابی دقیق‌تری از تیم ملی ارائه دهد.

معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان درباره اینکه مارک ویلموتس فقط یک ساعت به ایران آمده نظر شما در این باره چیست، عنوان کرد: برای وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک صعود ایران به جام جهانی مهم است و اقدامات لازم در این خصوص صورت می‌گیرد تا تیم ملی به جام جهانی برود. مسئولیت این سوال با فدراسیون است و فدراسیون باید درباره دلایل عدم حضور ویلموتس بعد از بازی عراق را پاسخ دهد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +