مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فوتبالانتقاد مورینیو از داورهای VAR | داوران مشغول خوردن چای بودند
شناسه خبر :210372
سه‌شنبه, 14 ژانویه 2020
96
 

به گزارش همشهری آنلاین ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام  در کنفرانس خبری بعد از این دیدار  اشاره‌ای به خطای رابرتسون روی تانگانگا بازیکن جوان تیمش داشت و معتقد بود این صحنه باید مورد بررسی تیم داوری VAR قرار می‌گرفت. در همین رابطه سرمربی تاتنهام گفت: لیورپول باید بازی را با ۱۰ بازیکن به پایان می‌برد ولی […]


به گزارش همشهری آنلاین ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام  در کنفرانس خبری بعد از این دیدار  اشاره‌ای به خطای رابرتسون روی تانگانگا بازیکن جوان تیمش داشت و معتقد بود این صحنه باید مورد بررسی تیم داوری VAR قرار می‌گرفت.

در همین رابطه سرمربی تاتنهام گفت: لیورپول باید بازی را با ۱۰ بازیکن به پایان می‌برد ولی در آن صحنه داورهای VAR مشغول خوردن چای بودند واین صحنه را ندیدند. حق ما در این دیدار بیش از اینها بود. متاسفانه شکست خوردیم و هیچ امتیازی عاید ما نشد و باید تاکید کنم می‌توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم. البته از عملکرد بازیکنانم در این مسابقه رضایت دارند. فکر می‌کنم آنها توانستند شجاعت کافی در زمین بازی نشان دهند. البته از یکسری مسائل کوچک در زمین بازی ناراحت هستم که امیدوارم در آینده برطرف شود ولی تیمم حداقل می‌توانست یک امتیاز از این دیدار به دست بیاورد.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت:‌لیورپول واقعا تیم بزرگ و قدرتمندی است و در تمام نقاط زمین بازیکنان خوبی دارد ولی علاوه بر همه این ها تیم خوش شانسی است. مثلا در همین بازی آنها باید با یک بازیکن کمتر ادامه می‌دادند ولی داور ندید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +