مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار اجتماعیانجام ۷۲ هزار ماموریت توسط آتش‌نشانی تهران در سال ۹۷- اخبار اجتماعی – مجله آیسام
شناسه خبر :180255
دوشنبه, 30 سپتامبر 2019
170
 

به گزارش آیسام و به نقل از تسنیم؛ مهدی داوری امروز در مراسم روز ملی آتش‌نشان که با حضور محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران برگزار شد، اظهار کرد: هفتم مهر ماه روز ملی آتش‌نشان و ایمنی نامگذاری شده و آن را […]


به گزارش آیسام و به نقل از تسنیم؛ مهدی داوری امروز در مراسم روز ملی آتش‌نشان که با حضور محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران، مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، احمد مسجدجامعی عضو شورای شهر تهران برگزار شد، اظهار کرد: هفتم مهر ماه روز ملی آتش‌نشان و ایمنی نامگذاری شده و آن را به همه آتش‌نشانان تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: در آتش‌نشانی ۵۸ شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است و آتش‌نشانی، شغل متفاوتی است و در واقع این شغل شرایط خاص و ویژگی‌های برجسته‌ای دارد.

مدیر‌عامل سازمان آتش‌نشانی شهر تهران ادامه داد: تصمیم‌گیری‌های لحظه‌ای آنی و با ریسک بالا از ویژگی‌های آتش‌نشانی است و در واقع نخستین ویژگی این مجموعه روحیه ایثارگری و از جان‌گذشتگی است و آتش‌نشانان باید مهارت و توان بالایی را داشته باشند و با حوادث در صنعت و حرفه‌های مختلف آشنا باشند.

داوری گفت: در سال ۹۷، ۷۲ هزار ماموریت انجام شد که از این تعداد ۳۰ درصد مربوط به آتش‌سوزی بوده و مابقی به حوادث دیگر مربوط می‌شود.

وی ادامه داد: در طی یک سال گذشته، ۲۵ هزار ساختمان در تهران بازدید ایمنی شده‌اند که البته این روند همچنان ادامه دارد؛ تلاش مستمر آتش‌نشانان برای ارتقاء سطح آگاهی شهروندان مهمترین مسئله برای شهروندان و ایمنی آنها محسوب می‌شود.

داوری گفت: خوشبختانه در دو سال اخر چه به لحاظ تجهیزات و چه به لحاظ توجه به نیروهای آتش‌نشانی اتفاقات خوبی در مدیریت شهری رخ داده که امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +