خانه اخبار اولین تغییر در وزارت کشاورزی/ رییس دامپزشکی تغییر کرد

اولین تغییر در وزارت کشاورزی/ رییس دامپزشکی تغییر کرد

26
0

محمود حجتی در سومین دوره وزارتش در وزارت جهاد کشاورزی تصمیم گرفت نخستین تغییر را از سازمان دامپزشکی آغاز کند که در این راستا مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی را به عنوان رییس سازمان دامپزشکی کشور به تهران فراخواند.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، علیرضا رفیعی‌پور که از سال ۱۳۹۳ تا به امروز مدیرکل اداره دامپزشکی خراسان جنوبی بوده است و سابقه فعالیت‌های بسیاری در شبکه دامپزشکی چابهار، تربت حیدریه، ایرانشهر، زابل و … را بر عهده داشته است، امروز بعدازظهر از سوی محمود حجتی به عنوان رییس سازمان دامپزشکی کشور معرفی می‌شود.

وی در انجمن حمایت از مصرف‌کنندگان شهرستان چابهار، نظام دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان، شورای سلامت و کارگروه کشاورزی منابع طبیعی و اتاق بازرگانی استان سیستان و بلوچستان، مدیر تضمین کیفیت آزمایشگاه منطقه‌ای کنترل کیفی مواد غذایی چابهار با تایید اتحادیه اروپا، مسئول صادرات و واردات محموله‌های مرتبط با دامپزشکی در بندر چابهار، مسئولیت فنی سل و بروسلوز، کلینیک، آزمایشگاه، آبزیان و … در شبکه‌های دامپزشکی استان‌های سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی و … سابقه فعالیت دارد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، طی چند سال اخیر مهدی خلج، رییس سازمان دامپزشکی کشور بود.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۲۶)

آیسای من با سلام خلاصه و مفید بگم ، علاقه به نویسندگی دارم ، ورزش مورد علاقم هندباله ولی استقلالیه دو آتیشه هستم ، کار طراحی وب رو هم حرفه ای انجام میدم

ارسال پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Link Market - Free Link Exchange, Link Building and Link Trade Royallinkup Free Website Link Directory چاپ مقاله isi