مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار اقتصادیباران تابستانی در شمال‌غرب/ هوای گرم مهمان ۴روزه کشور- اخبار اقتصادی – مجله آیسام
شناسه خبر :126980
چهارشنبه, 26 ژوئن 2019
129
 

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری طی ۵ روز آینده با توجه به پایداری هوا و ماندگاری نسبی توده هوای گرم، در اکثر مناطق کشور بارش قابل ملاحظه‌ای پیش‌بینی نمی‌شود. به‌جز بعدازظهر ۵شنبه و جمعه در شمال آذربایجان‌شرقی، شمال آذربایجان‌غربی و برخی مناطق اردبیل بارش پراکنده باران گاهی با […]


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری طی ۵ روز آینده با توجه به پایداری هوا و ماندگاری نسبی توده هوای گرم، در اکثر مناطق کشور بارش قابل ملاحظه‌ای پیش‌بینی نمی‌شود.

به‌جز بعدازظهر ۵شنبه و جمعه در شمال آذربایجان‌شرقی، شمال آذربایجان‌غربی و برخی مناطق اردبیل بارش پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد روی می‌دهد. از امروز تا ۵شنبه وزش باد شدید در شرق و جنوب‌شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل سبب خیزش گرد و خاک می‌شود.

 در همین مدت طی ساعات بعدازظهر و اوایل شب در جنوب سمنان، شمال و شرق اصفهان، شمال یزد، قم و جنوب استان تهران نیز وزش باد همراه با گرد و خاک موجب کاهش کیفیت هوای این مناطق می‌شود. بعدازظهر چهارشنبه و طی روز ۵شنبه با توجه به افزایش سرعت باد روی عراق و جنوب‌غرب کشورمان وقوع گرد و خاک در جنوب خوزستان و بوشهر دور از انتظار نیست.

انتهای پیام/*

 

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +