مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام بازیکنان پرسپولیس تاکتیک های دیدار با استقلال را مرور کردند
شناسه خبر :58413
دوشنبه, 23 اکتبر 2017
154
 

بازیکنان پرسپولیس تاکتیک های دیدار با به گزارش آیسام، تمرین صبح امروز پرسپولیس از ساعت ۱۰:۳۰ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و طی آن کادر فنی به مرور برنامه های تاکتیکی خود برای دربی هشتاد و پنجم پرداخت. * فرشاد احمدزاده به دلیل جراحی در تمرین امروز سرخپوشان پایتخت غیبت داشت. * همچنین محسن مسلمان […]


بازیکنان پرسپولیس تاکتیک های دیدار با

به گزارش آیسام، تمرین صبح امروز پرسپولیس از ساعت ۱۰:۳۰ در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد و طی آن کادر فنی به مرور برنامه های تاکتیکی خود برای دربی هشتاد و پنجم پرداخت.

* فرشاد احمدزاده به دلیل جراحی در تمرین امروز سرخپوشان پایتخت غیبت داشت.

* همچنین محسن مسلمان که شایعه محرومیتش از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به گوش می‌رسید، در تمرین امروز پا به پای سایر بازیکنان پرسپولیس حضور داشت.

*وحید قلیچ مربی سابق دروازه‌بان‌های پرسپولیس در تمرین امروز حضور یافت و با محمود خوردبین و برانکو ایوانکوویچ صحبت کرد. وی همچنین در انتهای تمرین با ایگور پانادیچ مربی دروازه‌بان و علیرضا بیرانوند جلسه‌ای گذاشته و ضعف‌های این دروازه‌بان را به وی گوشزد کرد.

* تمرین با صحبت‌های برانکو با بازیکنان پرسپولیس آغاز شد، بازیکنان پرسپولیس سپس بدن‌های خود را زیر نظر مارکو با انجام حرکات کششی گرم کردند. شاگردان برانکو در سه گروه مختلف به تمرین آقاوسط پرداخته و و سپس کارهای تاکتیکی را با جدیت خاصی که کادر فنی سرخپوشان داشت انجام دادند. برانکو ایوانکوویچ به طور اختصاصی با مدافعان تمرین کرد و سرتن چوک دستیار وی به تمرین با هافبک‌ها و مهاجمان پرسپولیس مشغول شدند.

*تمرینات پرسپولیس تا دیدار روز پنجشنبه هفته جاری این تیم مقابل استقلال تهران پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +