مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تریلربازی جدید Don’t Even Think برای کنسول پلی‌استیشن ۴ معرفی شد + تریلر
شناسه خبر :132886
پنج شنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۸
103
 

  بازی Don’t Even Think  عنوان رایگان و جدیدی در سبک بتل رویال است که به دست استودیوی دارک هُرس (Dark Horse Studio) در دست توسعه قرار دارد و شرکت پرفکت ورد گیمز (Perfect World Games) وطیفه‌ی نشر آن را به عهده دارد. اخیرا طی خبری تریلر معرفی این بازی که در انحصار کنسول پلی‌استیشن […]


 

بازی Don’t Even Think  عنوان رایگان و جدیدی در سبک بتل رویال است که به دست استودیوی دارک هُرس (Dark Horse Studio) در دست توسعه قرار دارد و شرکت پرفکت ورد گیمز (Perfect World Games) وطیفه‌ی نشر آن را به عهده دارد. اخیرا طی خبری تریلر معرفی این بازی که در انحصار کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار دارد، منتشر شده است که در ادامه به توضیح مختصری در رابطه با آن می‌پردازیم.

به نقل از توضیحاتی که در وب‌سایت رسمی بازی آورده شده است، شما باید برای بقا سریع باشید! ایستادن در یک نقطه نتیجه‌‌ای جز کشته شدن شما را نخواهد داشت. شما می‌توانید با افراد مختلف در بازی تشکیل گروه دهید تا راحت‌تر شرایط محیط اطراف خود را در کنترل بگیرید.

این عنوان جدید در تاریخ ۱۹ تیر ماه (۱۰ جولای میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در بخش آمریکای شمالی منتشر خواهد شد. همچنین در ادامه می‌توانید به تماشای تریلر معرفی این عنوان بنشینید.


مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +