صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای بازی Halo 5 در مجموعه The Master Chief Collection وجود ندارد

بازی Halo 5 در مجموعه The Master Chief Collection وجود ندارد

0

استودیو ۳۴۳Industries یک بار مجموعه The Master Chief Collection را با عناوینی چون Halo 3: ODST، Halo 3 و چندی دیگر برای ایکس باکس وان و رایانه شخصی منتشر کرد و حال قرار نیست نسخه ۵ از راه برسد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت آیسام همراه باشید.

بی شک مجموعه The Master Chief Collection یکی از جذاب‌ترین بازی‌هایی است که دارندگان کنسول ایکس باکس وان می‌توانند از آن بهره ببرند. مدتی قبل بود که شاهد افزوده شدن بازی Halo 4 بودیم و در این بین پرسشی به وجود آمده آیا قرار نیست بازی Halo 5 هم در کار باشد.

در گذشته چنین پرسشی شده بود که استودیو ۳۴۳Industries آن را تکذیب کرد و باری دیگر نیز در پاسخ به پیوستن Halo 5 به مجموعه The Master Chief Collection، خبر از عدم پیوستن آن داد.

طی انتشار پستی در Halo Waypoint، استودیو سازنده به سرعت نور امید افزوده شدن بازی Halo 5: Guardians به The Master Chief Collection را در دل طرفداران خاموش کرد. در واقع بدان معنا نیست با انتشار Halo 4، قرار است Halo 5 هم در کار باشد.

به هر حال جهت کسب جزئیات بیشتر باید به وب سایت سایت اصلی بازی مراجعه کنید. نظر شما درباره افزوده نشدن بازی Halo 5 به مجموعه The Master Chief Collection چیست؟

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *