مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام بازی Horizon Zero Dawn: The Frozen Wild تمرکزی دوچندان روی تعامل باورپذیر شخصیت‌ها دارد
شناسه خبر :61554
جمعه, 3 نوامبر 2017
147
 

بازی Horizon Zero Dawn: The Frozen Wild تمرکزی دوچندان بدون هیچ شک و شبهه‌ای یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های امسال Horizon Zero Dawn بوده که بیش از هرچیز به خاطر جزئیات داستانی و شخصیت‌پردازی‌ها در کنار دنیای زیبا و پهناور آن مورد توجه قرار گرفت. حالا اولین و آخرین محتوای الحاقی این بازی با نام The […]


بازی Horizon Zero Dawn: The Frozen Wild تمرکزی دوچندان

Horizon Zero Dawn: The Frozen Wild تمرکزی دوچندان روی تعامل باورپذیر شخصیت‌ها دارد

بدون هیچ شک و شبهه‌ای یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های امسال Horizon Zero Dawn بوده که بیش از هرچیز به خاطر جزئیات داستانی و شخصیت‌پردازی‌ها در کنار دنیای زیبا و پهناور آن مورد توجه قرار گرفت.

حالا اولین و آخرین محتوای الحاقی این بازی با نام The Frozen Wild هم تا ۵ روز دیگر یعنی روز هفتم نوامبر (برابر با ۱۶ آبان) عرضه خواهد شد و به نظر سازنده قصد داشته دو فاکتور یاد شده که خودی خود در بازی اصلی هم پررنگ بودند را اینجا بیش از پیش محوری سازد. به تازگی تیم استوبو (Tim Stobo) طراح اصلی ماموریت‌های این محتوای الحاقی در مصاحبه‌ای که در خلال PAX Australia با Finder داشته، به این نکته اشاره کرده که تمرکز دوچندان روی تعامل باورپذیر شخصیت‌ها با یکدیگر یکی از نکات پررنگ و اصلی این محتوای الحاقی است.

او در این مورد گفته است:

“ما می‌دانیم که نباید چنین حرفی بزنیم، ولی چیزی که از Horizon Zero Dawn فهمیده‌ایم آن است که شخصیت‌هایی در این بازی وجود دارد که طرفداران عاشق آن‌ها هستند. خب شخصیت‌هایی وجود دارد که خود ما هم عاشق آن‌ها هستیم، ولی همیشه جالب است که ببینیم کدام یک در محوریت داستان قرار می‌گیرد. ما اساساً تلاش خود را دوچندان کرده‌ایم تا راه‎‌هایی پیدا کنیم که تعاملات بین ایلوی (Aloy) و دیگر شخصیت‎‌ها باورپذیر باشد. حالا شخصیت‌های بیشتری در جهان [بازی] وجود دارند که با آن‌ها می‌توانید رابطه عمیق داشته باشید.  این واقعاً در طراحی مراحل برای ما مهم است.

من فکر نمی‌کنم که الزاماً شیوه طراحی مراحل ما تغییر چندانی به خود گرفته باشد، ولی چیزی که ما دیده‌ایم آن است که تیپ‌های مختلفی از ماموریت‌ها وجود دارد که بازیکنان با آن خو گرفته‌اند. من نمی‌توانم با جزئیات وارد این [مبحث] شوم، ولی اساساً ما همیشه سعی کرده‌ایم تا داستان‌های جالبی را روایت کنیم و شخصیت‌های خاطره‌انگیزی داشته باشیم که بازیکنان با آن‌ها رابطه خوبی برقرار می‌کنند. واقعاً یک بخش سخت در پروسه‌ای که ما طی می‌کنیم آن است که داستانی را توسعه دهیم و شخصیت‌هایی را خاطره‌انگیز بسازیم که در Horizon Zero Dawn و The Frozen Wild مشترک باشند.”

چند روز پیش و در جریان رویداد Paris Game Week 2017 شاهد انتشار تریلر جدیدی از این بازی بودیم و پس از آن نیز تصاویر جدیدی از این محتوای گسترش‌دهنده منتشر شده که شما از این نشانی می‌توانید به تماشای آن‌ها بپردازید. همچنین گفته شده که این محتوای الحاقی در حدود ۱۵ ساعت گیم پلی دارد.

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +