مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام بازی Middle-earth: Shadow of War در کمتر از یک روز کرک شد
شناسه خبر :55456
شنبه, 14 اکتبر 2017
169
 

بازی Middle-earth: Shadow of War در کمتر از یک روز کرک شد همانطور که می‌دانید عنوان Middle-earth: Shadow of War پس از ماه‌ها انتظار بالاخره در ۱۰ اکتبر برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد و با وجود دارا بود قفل امنیتی Denuvo بر روی رایانه‌های شخصی به مانند بازی‌های اخیر، فقط در عرض یک روز کرک […]


بازی Middle-earth: Shadow of War در کمتر از یک روز کرک شد

عنوان Middle-earth: Shadow of War در کمتر از یک روز کرک شدهمانطور که می‌دانید عنوان Middle-earth: Shadow of War پس از ماه‌ها انتظار بالاخره در ۱۰ اکتبر برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد و با وجود دارا بود قفل امنیتی Denuvo بر روی رایانه‌های شخصی به مانند بازی‌های اخیر، فقط در عرض یک روز کرک شده و دسترسی کامل به این عنوان را امکان پذیر کرد.

برنامه امنیتی Denvou که توسط شرکتی استرالیایی پایه گذاری شده است راهی بود که در چند سال اخیر ناشران به وسیله‌ی آن از بازی‌هایشان محافظت می‌کردند، بنابراین ناشر بازی ذکر شده نیز با در نظر گرفتن به سختی کرک شدن بازیشان این قفل امنیتی را به کار گرفتند، اما با وجود اینکه بازی اول این سری پس از یک ماه کرک شد این مدت زمان کرک شدن اکنون به طرز قابل توجهی کاهش یافته و ما شاهد شکسته شدن آن تنها در عرض یک روز می‌باشیم. پس می‌توان گفت دوره‌ی این نرم افزار امنیتی به پایان رسیده و ناشران بزودی باید به فکر جایگزینی برای دور نگه داشتن عنوانشان از دست هکرها باشند.

عنوان Middle-earth: Shadow of War بازی اکشن نقش آفرینی است که به عنوان نسخه‌ی دوم این سری توسط Monolith Productions توسعه داده شده و Warner Bros آن را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر کرد. همچنین در خبرهای اخیر اعلام شد که شرکت Nvidia نیز برای اجرای بهتر این بازی درایورهای جدیدی را برای دانلود قرار داده است.

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +