صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای بازی Star Renegades هم اکنون از طریق فروشگاه استیم و ایکس باکس گیم پس در دسترس است

بازی Star Renegades هم اکنون از طریق فروشگاه استیم و ایکس باکس گیم پس در دسترس است

0

طبق اخبار جدید منتشر شده بالاخره بازی Star Renegades توسط فروشگاه استیم و سرویس ایکس باکس گیم پس برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته است. برای مطالعه این خبر با آیسام همراه باشید.

هیچ موقعیتی در دنیای واقعی وجود ندارد که شما بتوانید یک گروه بزرگ از شورشیان خطرناک را دور هم جمع کنید و به یک ارتش بزرگ حمله کنید، مگر آنکه محصول جدید استودیوی مَسیو دَمیج گیمز (Massive Damage Games) را تجربه کنید. بازی استراتژی RPG که طبق اخبار جدید هم اکنون برای پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه استیم و سرویس ایکس باکس گیم پس در دسترس است و حالا گروه‌های شورشی بیشتری می‌توانند به جنگ با ارتش امپراطوری سرزمین بروند.

در بازی Star Renegades بازیکنان می‌توانند علاوه بر کاوش کردن محیط‌های مختلف، در نبردهای تاکتیکی نوبتی شرکت کرده و با استفاده از نقاط ضعف دشمنان، سرعت حمله آن‌ها به گروه‌های شورشی را کاهش داده و مقاومت سربازان را شکسته تا حکومت امپراطوری در سرزمین بازی را به تسخیر خود درآورند. هر گروهی که بازیکنان هدایت آن را برعهده می‌گیرند نقاط ضعف و قوت خود را دارند. به عنوان مثال شما می‌توانید اعضای گروه خود را به سلاح و لوازم جنگی جدید تجهیز کرده و با ارتقای درخت مهارت آنان، رسما اعلان جنگ کنید که این موضوع می‌تواند شروع یک مقدمه خونین برای بازی شما باشد.

نکته جالب توجه آنجاست که در طول زمان دشمنان شما رشد خواهند کرد و با سپری کردن روزهای مخلتف، مقاومت آن‌ها در برابر مهارت‌های جدید شما و یارهایتان بیشتر خواهد شد و به عنوان رهبر یک گروه وظیفه دارید تا با یک استراتژی مناسبت‌تر نتیجه جنگ را به نفع خود تغییر دهید. بازی Star Renegades همانطور که گفته شد برای پلتفرم رایانه‌های شخصی هم اکنون در دسترس است، اما به زودی برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *