مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار فرهنگیبردیا کیارس از کنسرت آنلاین با همایون شجریان می‌گوید- اخبار فرهنگی – مجله آیسام
شناسه خبر :270785
یکشنبه, 24 می 2020
92
 

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، امشب چهارم خرداد ۱۳۹۹، همایون شجریان به همراه ارکستر مجلسی تهران در تالار وحدت کنسرتی برگزار می‌کنند که به صورت آنلاین برای مخاطبان پخش می‌شود. رهبری ارکستر مجلسی تهران در این اجرا را بردیا کیارس برعهده دارد. کیارس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درباره این اجرا گفت: از حدود […]


به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، امشب چهارم خرداد ۱۳۹۹، همایون شجریان به همراه ارکستر مجلسی تهران در تالار وحدت کنسرتی برگزار می‌کنند که به صورت آنلاین برای مخاطبان پخش می‌شود.

رهبری ارکستر مجلسی تهران در این اجرا را بردیا کیارس برعهده دارد. کیارس در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درباره این اجرا گفت: از حدود سه هفته پیش تمرین‌هایمان را با ارکستر مجلسی تهران شروع کردیم و اکنون هم آماده اجرای این کنسرت هستیم. در روزهای تمرین تمام نوازندگان با حفظ اصول و پروتکل‌های بهداشتی در محل تمرین حاضر می‌شوند. تقریباٌ تمام نوازندگان هم از ماسک استفاده می‌کنند. من به دلیل اینکه مجبورم با نوازندگان ارتباط کلامی داشته باشم، ماسک نمی‌زنم، اما تمام نکات بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا را رعایت می‌کنم.

وی درباره تفاوت‌های اجرای آنلاین که بدون تماشاگر برگزار می‌شود با اجراهایی که تماشاگر در سالن حضور دارد، تأکید کرد: این اجرا به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت آنلاین پخش می‌شود و ما با صندلی‌های خالی مواجه خواهیم بود. به هر حال این نوع اجرا هم تجربه‌ای متفاوت خواهد بود که در نوع خودش جالب است. با این حال مخاطبان بسیاری از طریق  فضای مجازی اجرای ما را می‌بینند که همین اتفاق انرژی بسیاری به ما می‌دهد.

این رهبر ارکستر گفت: آثاری که در این کنسرت اجرا می‌شود منتخبی از آلبوم‌های «نسیم وصل» و «با ستاره‌ها» است. پیش‌تر هم در سال ۱۳۹۲ همین کنسرت را در مرکز همایش‌های برج میلاد به مدت ۱۰ شب اجرا کردیم.

ارکستر مجلسی تهران با رهبری بردیا کیارس و با خوانندگی همایون شجریان این اجرا را برگزار می‌کنند.

«هوای گریه»، «خانه سودا»، «افسونگر»، «غریبانه»، «ای عاشقان»، «باستاره‌ها»، «حاصل عمر»، «دفتر دل»، «نسیم وصل» و «مرغ سحر» قطعه‌هایی هستند که با آهنگسازی و تنظیم محمد جواد ضرابیان و سینا جهان‌آبادی نواخته و خوانده می‌شوند.

این اجرا از ساعت ۲۱ امشب یکشنبه چهارم خرداد ۱۳۹۹ در «لنز» و تلویزیون تعاملی ایرانسل پخش می‌شود. مشترکان ایرانسل بدون نیاز به تهیه اشتراک و کاربران غیرایرانسلی لنز با تهیه بلیط ۱۰ هزار تومانی، می‌توانند این اجرا را تماشا کنند.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +