مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام برنامه‌های قطر برای حضور پر قدرت در جام ملت‌های آسیا
شناسه خبر :93653
جمعه, ۲۲ تیر ۱۳۹۷
105
 

تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر سه دیدار دوستانه خود قبل از جام ملت‌های آسیا را قطعی کرد. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت AFC، تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر در حال‌ حاضر در اتریش اردو زده است و تمرینات خودش را قبل از شروع  مرحله یک چهارم نهایی  لیگ قهرمانان […]


تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر سه دیدار دوستانه خود قبل از جام ملت‌های آسیا را قطعی کرد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت AFC، تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر در حال‌ حاضر در اتریش اردو زده است و تمرینات خودش را قبل از شروع  مرحله یک چهارم نهایی  لیگ قهرمانان آسیا از سر گرفته است. 

سران فوتبال قطر سه دیدار دوستانه برابر چین، فلسطین و اکوادور را تاکنون برای آمادگی قبل از شروع جام ملت‌های آسیا ترتیب داده‌اند.

فلیکس سانچس، سرمربی قطر درباره آخرین شرایط تیمش، گفت‌: شرایط اردوی ما خیلی مثبت است و کارهای ما بر طبق برنامه پیش می‌رود. خوشبختانه سطح آمادگی بازیکنان افزایش یافته است. باید روزها، هفته‌ها و ماه‌ها باقی‌ مانده را نیز به همین شکل طی کنیم تا بتوانیم به شرایط بهتری برسیم. باید بازیکنان را از لحاظ ذهنی با سختی‌های پیش رو آماده کرد.

تیم‌ ‌ملی فوتبال قطر در جام ملت‌های آسیا با کره شمالی، لبنان و عربستان سعودی در گروه E قرار گرفته است و در اولین بازی به مصاف لبنان خواهد رفت.

جام ملت‌های آسیا از اوایل دی ماه در امارات آغاز می‌شود.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +