مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام کشتی-وزنه‌برداری-رزمیبرگزاری لیگ کشتی باشگاه‌های جهان از ۲۸ آبان در ارومیه قطعی شد
شناسه خبر :291855
شنبه, 18 جولای 2020
112
 

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، سعید خوشبخت با اشاره به برگزاری لیگ کشتی آزاد بزرگسالان باشگاه‌های جهان به میزبانی ارومیه اظهار کرد: این رقابت‌ها ۲۸ تا ۳۰ آبان ماه به مدت سه روز در ورزشگاه ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می‌شود. هم اکنون منتظر فروکش کردن کرونا هستیم تا کشورهای علاقه‌مند به […]


به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، سعید خوشبخت با اشاره به برگزاری لیگ کشتی آزاد بزرگسالان باشگاه‌های جهان به میزبانی ارومیه اظهار کرد: این رقابت‌ها ۲۸ تا ۳۰ آبان ماه به مدت سه روز در ورزشگاه ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می‌شود. هم اکنون منتظر فروکش کردن کرونا هستیم تا کشورهای علاقه‌مند به شرکت در این دوره اعلام حضور کنند.

سرپرست هیات کشتی آذربایجان‌غربی گفت: کشورهای ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، هند، آمریکا، روسیه، اوکراین، ازبکستان، چین و بلغارستان تمایل به شرکت در این دوره از لیگ جهانی را دارند. از اکنون امکانات سخت‌افزاری برای میزبانی شایسته از این دوره از مسابقات مهیا شده و آمادگی کامل برای برگزاری آن وجود دارد.

مسابقات لیگ کشتی آزاد بزرگسالان باشگاه‌های جهان برای نخستین‌بار در تاریخ کشتی آذربایجان‌غربی آبان ماه سال گذشته برگزار شده بود و با توجه به میزبانی‌ها و تجربیات گذشته این شهر به عنوان میزبان انتخاب شده است.

در این رقابت‌ها یک تیم نیز از استان آذربایجان‌ غربی به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران حضور خواهد داشت و مسئولان کشتی استان درصدد آماده‌سازی یک تیم قدرتمند در این رقابت‌ها هستند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +