مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فوتبالبشار رسن در پرسپولیس می‌ماند
شناسه خبر :210458
سه‌شنبه, 14 ژانویه 2020
129
 

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به تعطیلات سال نو میلادی، عازم ترکیه شد و پس از آن هم در امارات به سر می‌برد. این بازیکن پیش از رفتن برای تحقق یافتن وعده‌های مسوولان پرسپولیس، به آنان  ۱۰ روز فرصت داد اما تا کنون وعده‌ای عملی […]


به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به تعطیلات سال نو میلادی، عازم ترکیه شد و پس از آن هم در امارات به سر می‌برد. این بازیکن پیش از رفتن برای تحقق یافتن وعده‌های مسوولان پرسپولیس، به آنان  ۱۰ روز فرصت داد اما تا کنون وعده‌ای عملی نشده است.

در همین راستا صحبت‌هایی مبنی بر حضور این بازیکن در تیم‌هایی مانند الشرطه عراق و جدایی‌اش از پرسپولیس به گوش می‌رسید.

این بازیکن صبح امروز در گفت‌وگو با یک رسانه عراقی خبر حضورش را در الشرطه بی‌اساس خواند و گفت: خبر حضورم در الشرطه بیشتر یک شوخی و بی‌اساس بود.

رسن تاکید کرد: به قراردادم با باشگاه پرسپولیس احترام می‌گذارم و تا پایان آن در پایان فصل جاری با وجود تاخیر در دریافت مطالباتم، در کنار تیم خواهم ماند و از حمایت هواداران ممنون هستم.

این بازیکن همچنین در صحبت با یک رسانه دیگر اضافه کرد: هنوز ۳۰ درصد از قرارداد سال گذشته من از پرسپولیس علاوه بر مطالبات امسالم باقی مانده است اما با وجود داشتن چندین پیشنهاد در پرسپولیس خواهم ماند. همچنین فردا چهارشنبه برای حضور در تمرینات به ایران خواهم رفت.

یحیی – پرسپولیس؛ انتقال نامشروعِ نامشروع

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +