صفحه اصلی بازی های رایانه ای اخبار بازی های رایانه ای بهترین بازی های سال ۲۰۱۹ از دیدگاه کاربران متاکریتیک مشخص شد

بهترین بازی های سال ۲۰۱۹ از دیدگاه کاربران متاکریتیک مشخص شد

0

آیسام به نقل از رسانه کلیک – چندی پیش لیست بهترین بازی های سال ۲۰۱۹ از دیدگاه کاربران متاکریتیک منتشر شد که نسخه ریمیک بازی Resident Evil 2 در صدر این جدول قرار گرفته است.

اگر به طور کلی نگاهی به بازی هایی که در سال ۲۰۱۹ میلادی روانه بازار شدند، بیاندازیم، تا حدی می توان ادعا کرد که صنعت بازی های ویدیویی سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است. در طول دوازده ماه اخیر، بازی های گوناگون و متعددی از جمله IP های جدید و نسخه جدید مجموعه های پرطرفدار به دست بازیکنان رسیدند و در این میان، تعدادی از فرانچایزهای کلاسیک هم در پی بازسازی دوباره به این حوزه بازگشتند. حال که سال نو میلادی آغاز شده، فرصت مناسبی فراهم شده تا بسیاری از وب سایت های معروف و رسانه های نامدار بر اساس نظرات کاربران و منتقدان خود به بررسی پرونده عملکرد بازی ها بپردازند.

نکته جالب این بررسی این است که ظاهرا در سال گذشته میلادی اغلب بازیکنان و متقدان علاقه زیادی به سبک وحشت و ترس داشته اند، به طوری که بر اساس نظرات آرای کاربران متاکریتیک، نسخه ریمستر اثر Resident Evil 2 به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۹ انتخاب شده است. این عنوان در تازه ترین نظرسنجی متاکریتیک موفق به دریافت ۲۰۸۸ امتیاز شده که با اختلاف زیادی در صدر برترین آثار سال گذشته قرار گرفته است. دو بازی Sekiro: Shadows Die Twice و Death Stranding به ترتیب با امتیازهای ۱۸۱۳ و ۱۲۹۸ رد رده های دوم و سوم حضور دارند.

در ادامه می توانید لیست بهترین بازی های سال ۲۰۱۹ از دیدگاه کاربران متاکریتیک را مشاهده کنید:

 1. Resident Evil 2 Remake با میانگین نمرات ۹۱ و ۲۰۸۸ امتیاز
 2. Sekiro: Shadows Die Twice با میانگین نمرات ۹۰ و ۱۸۱۳ امتیاز
 3. Death Stranding با میانگین نمرات ۸۰ و ۱۲۹۸ امتیاز
 4. Fire Emblem: Three Houses با میانگین نمرات ۸۹ و ۹۰۶ امتیاز
 5. Star Wars Jedi: Fallen Order با میانگین نمرات ۸۰ و ۷۷۷ امتیاز
 6. The Outer Worlds با میانگین نمرات ۸۶ و ۷۳۶ امتیاز
 7. Control با میانگین نمرات ۸۲ و ۷۱۰ امتیاز
 8. Devil May Cry 5 با میانگین نمرات ۸۸ و ۶۲۸ امتیاز
 9. Luigi Mansion 3 با میانگین نمرات ۸۶ و ۵۸۹ امتیاز
 10. Pokemon Sword – Pokemom Shield با میانگین نمرات ۸۰ و ۵۴۹ امتیاز
 11. Disco Elysium با میانگین نمرات ۹۱ و ۵۲۲ امتیاز
 12. Super Mario Maker با میانگین نمرات ۸۸ و ۳۸۵ امتیاز
 13. Call of Duty Modern Warfare با میانگین نمرات ۸۰ و ۳۴۵ امتیاز
 14. Astral Chain با میانگین نمرات ۸۷ و ۳۳۳ امتیاز
 15. Kingdom Hearts 3 با میانگین نمرات ۸۳ و ۳۲۴ امتیاز

نسخه ریمیک بازی Resident Evil 2 در حال حاضر روی سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن ۴ و رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. به دنبال موفقیت این بازسازی، شرکت کپکام دست به ساخت ریمیک سومین نسخه مجموعه رزیدنت ایول زده و هم اکنون مشغول توسعه آن است. طبق گفته سازندگان، این عنوان با نام Resident Evil 3 Remake قرار است در روز جمعه ۱۵ فروردین سال ۹۹ (سوم آوریل سال میلادی ۲۰۲۰) برای کنسول های ایکس‌ باکس وان و پلی‌ استیشن ۴ و همچنین رایانه شخصی منتشر شود. به علاوه، این اثر به همراه بخش چندنفره آنلاین تحت عنوان Resident Evil Project Resistance نیز در همین تاریخ در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. این بخش روی حالت آنلاین چهار بازیکن در برابر یک بازیکن (۴vs1) تمرکز کرده، به طوری که یکی از کاربران در قالب مسترمایند سعی در کشتار سایر بازیکنان بازی دارد.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *