مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار بازی های رایانه ایبه این زودی‌ها منتظر عرضه بازی Diablo 4 نباشید!
شناسه خبر :191622
چهارشنبه, 6 نوامبر 2019
191
 

آیسام به نقل از رسانه کلیک – بر اساس گفته های شرکت بلیزارد انترتینمنت، به نظر می رسد که به این زودی ها نباید منتظر عرضه بازی Diablo 4 باشیم! چند روز پیش بود که بلیزارد انترتینمنت با برگزاری نمایشگاه سالانه بلیزکان ۲۰۱۹، سنگ تمام گذاشت و در کنار رونمایی از عنوان مورد انتظار Overwatch […]


آیسام به نقل از رسانه کلیک – بر اساس گفته های شرکت بلیزارد انترتینمنت، به نظر می رسد که به این زودی ها نباید منتظر عرضه بازی Diablo 4 باشیم!

چند روز پیش بود که بلیزارد انترتینمنت با برگزاری نمایشگاه سالانه بلیزکان ۲۰۱۹، سنگ تمام گذاشت و در کنار رونمایی از عنوان مورد انتظار Overwatch 2، رسما به معرفی نسخه چهارم مجموعه پرطرفدار دیابلو نیز پرداخت. با اینکه طی این مراسم دو تریلر نسبتا طولانی از این عنوان به نمایش گذاشته شد، لیکن تا به امروز اطلاعات چندان زیادی از گیم پلی، بخش داستانی و شخصیت های بازی در دست نیست و سوال های بی شماری ذهن هواداران پر و پا قرص سری را به خود مشغول کرده است.

به عنوان مثال، تاریخ انتشار بازی Diablo 4 یکی از موضوعاتی که تا به این لحظه مبهم بوده و شرکت نامدار بلیزارد هنوز هیچ اشاره ای به آن نکرده است. به عبارتی دیگر، این عنوان نه تنها تاریخ انتشار دقیقی ندارد، بلکه سازندگان زمان عرضه تقریبی آن را نیز مشخص نکرده اند و صرفا از پلتفرم های مقصد بازی مطلع هستیم. با عنایت به این مورد، چند روزی است که گمانه زنی های متعددی مبنی بر عرضه بازی Diablo 4 در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی در سراسر فضای مجازی به گوش می رسد که ظاهرا تمامی آن شایعه ای بیش نیستند و برخلاف انتظارها، این عنوان به این زودی ها روانه بازار نخواهد شد.

به بیان دقیق تر، چندی پیش لوئیس باریگا (Luis Barriga)، کارگردان Diablo 4، در تازه ترین گفت و گوی خود با رسانه های خارجی رسما اعلام کرد که روند ساخت این اثر به تازگی آغاز شده و سازندگان هنوز در شروع کار خود هستند. از طرف دیگر، ساخت یک بازی با چنین مقیاس بزرگی بسیار زمان بر بوده و توسعه دقیق آن نیازمند زمان زیادی است. بدین ترتیب، به این زودی ها نباید منتظر عرضه بازی Diablo 4 باشید! در ادامه، باریگا همچنان از تعیین تاریخ عرضه تقریبی بازی امتناع کرد.

لوئیس باریگا در این باره توضیح می دهد:

مسلما ساخت یک عنوان با چنین وسعت و بزرگی به زمان زیادی نیاز دارد. از این رو، به این زودی ها شاهد عرضه بازی Diablo 4 نخواهیم بود. حتی منظور من به این زودی شرکت بلیزارد هم نیست! در حال حاضر ما در ابتدای ماجراجویی خود هستیم.

با توجه به این اظهارات، به نظر می رسد که نسخه چهارم مجموعه مورد انتظار دیابلو در طول نسل هشتم کنسول ها راهی بازار نمی شود. موضوعی که با در نظر گرفتن عرضه کنسول های نسل نهم در تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی چندان هم دور از انتظار نبود. اما، این صحبت در حالی است که سازندگان در جریان رونمایی از بازی، انتشار آن روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی را تایید کرده اند.

بر این اساس، قاعدتا دیابلو ۴ در زمان عرضه نه تنها در اختیار دارندگان کنسول های نسل هشتم قرار می گیرد، بلکه کاربران کنسول های نسل نهم نیز به احتمال قوی قادر به تجربه آن خواهند بود. هرچند، این مورد هنوز توسط شرکت بلیزارد انترتینمنت بیان نشده و صرفا برگرفته از حدس و گمانه زنی است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:
  • هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

      با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
      +