مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار فرهنگیبوستان‌های عباس آباد چهارشنبه‌ها تئاتری می‌شوند- اخبار فرهنگی – مجله آیسام
شناسه خبر :154697
پنج شنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
97
 

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، روابط عمومی سازمان نوسازی عباس‌آباد خبر داد، منطقه فرهنگی- گردشگری عباس آباد با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی ایران از این پس، پذیرای مخاطبان نمایش‌های خیابانی در منطقه عباس آباد خواهد بود. این نمایش‌ها که به صورت هفتگی تدارک دیده شده‌اند عصرروزهای چهارشنبه در بوستان‌های «آب و آتش»، «نوروز»، «گنبد مینا» […]


به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، روابط عمومی سازمان نوسازی عباس‌آباد خبر داد، منطقه فرهنگی- گردشگری عباس آباد با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی ایران از این پس، پذیرای مخاطبان نمایش‌های خیابانی در منطقه عباس آباد خواهد بود. این نمایش‌ها که به صورت هفتگی تدارک دیده شده‌اند عصرروزهای چهارشنبه در بوستان‌های «آب و آتش»، «نوروز»، «گنبد مینا» و «پل طبیعت» به اجرا در می‌آیند. به گفته برگزارکنندگان این برنامه، نمایش‌های خیابانی به صورت مناسبتی انتخاب شده و روز نخست هر هفته، موضوعات آنها مشخص و اعلام می‌شود تا مخاطبان بتوانند با اطلاع از چند و چونِ برگزاری «چهارشنبه تئاتر» در مناطق موردنظر حضور یابند.

لازم به ذکر است زمان اجرای نمایش‌ها خیابانی اراضی عباس آباد، ساعت ۱۸ الی ۲۱ روزهای چهار‌شنبه هر هفته است. نمایش‌های مذکور، به طور همزمان در سه نقطه مشخص شده در اراضی عباس آباد، به اجرا در خواهند آمد.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +