تاریخ عرضه بازی GoNNER 2 مشخص شد

0

جدیدترین ساخته استودیو Raw Fury، بازی GoNNER 2 آخر هفته جاری برای ایکس باکس وان، نینتندو سوئیج و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای آیسام، با آیسام همراه باشید.

عنوان مستقل و پلتفرمر GoNNER 2 روز پنجشنبه یکم آبان‌ماه عرضه خواهد شد. این موضوع را ناشر و تیم توسعه بازی، استودیو «Raw Fury» اعلام کرد. ایکس باکس وان، نینتندو سوئیج و رایانه‌های شخصی پلتفرم‌های مقصد بازی در روز عرضه خواهد بود و از همان روز عرضه، بازی GoNNER 2 روی سرویس Xbox box Game Pass نیز در دسترس خواهد بود. این عنوان برای کنسول پلی استیشن ۴ و سرویس گیم پس PC نیز عرضه خواهد شد اما، تاریخ دقیق عرضه مشخص نیست.

ماجراهای GoNNER 2 درست پس از پایان قسمت اول روایت می‌شود، جایی که شخصیت Ikk به death برای بازپس گرفتن خانه‌اش کمک می‌کند. رنگ آمیزی محیط نسبت به نسخه اول بیشتر شده و این عنوان مانند نسخه پیشین در سبک اکشن-پلتفرمر خواهد بود. تمامی مراحل بازی به صورت غیر خطی طراحی شده‌اند و هر بازیکن می‌تواند شیوه مخصوص به خود را برای پیشروی در مراحل بازی پیش گیرد.

چندین اسلحه و آپگرید جدید نیز به بازی افزوده شده که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند. مانند نسخه قبل محیط‌های مخفی و رمز آلود در بازی وجود دارد تا حس کنجکاوی را در مخاطب زنده کند.
لطفا دیدگاه‌ها و نظرات خود را پیرامون این عنوان با آیسام در میان بگذارید.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام – آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *