صفحه اصلی اخبار روز اخبار اجتماعی تاسوعا و عاشورای حسینی| استقرار ۲۶۰ آتش‌نشانان در ۲۶۰ نقطه تهران- اخبار اجتماعی – مجله آیسام

تاسوعا و عاشورای حسینی| استقرار ۲۶۰ آتش‌نشانان در ۲۶۰ نقطه تهران- اخبار اجتماعی – مجله آیسام

0

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا درباره تمهیدات سازمان آتش‌نشانی تهران برای تأمین ایمنی مراسم سوگواری سید و سالار شهیدان، در روزهای تاسوعا و عاشورا اظهار کرد: سازمان آتش‌نشانی تهران مانند سنوات گذشته تمام تلاش خود را برای تأمین ایمنی سوگواران سید و سالار شهیدان به کار می‌بندد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران با اشاره به آماده‌باش آتش‌نشانان ۱۳۰ ایستگاه آتش‌نشانی مستقر در شهر تهران در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)، گفت: آتش‌نشانان در این دو روز با استفاده از ۷۲ دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۱۷ دستگاه موتورسیکلت در ۸۹ نقطه پایتخت مستقر می‌شوند.

به گفته ملکی، این استقرارها در معیت ۲۶۰ آتش‌نشان صورت می‌گیرد و از ابتدای روز تا پایان مراسمات و عادی شدن تردد در معابر ادامه خواهد یافت.

وی از شهروندان خواست مانند همیشه با نیروهای امدادی مخصوصاً آتش‌نشانان همکاری خوب و لازم را داشته باشند و در صورت رؤیت خودروهای آتش‌نشانی، مسیر تردد را برای آنها باز کنند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران یادآور شد: شهروندان در صورت بروز حوادث احتمالی ضمن حفظ خونسردی، از محل حادثه فاصله گرفته و مراتب را به نیروهای مستقر در معابر یا سامانه ۱۲۵ اطلاع دهند همچنین در دسترس نگه‌داشتن خاموش‌کننده‌های دستی نیز از موارد حائز اهمیت است.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *