مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار سیاسیتاکید بر شفاف‌سازی درآمدهای سازمان اوقاف در کمیسیون فرهنگی مجلس- اخبار سیاسی – مجله آیسام
شناسه خبر :137304
یکشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۸
96
 

سیده فاطمه ذوالقدر سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز حجت‌الاسلام خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و معاونش حضور یافتند. وی با بیان اینکه رئیس سازمان اوقاف گزارشی از عملکرد این سازمان به اعضای کمیسیون […]


سیده فاطمه ذوالقدر سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به نشست عصر امروز این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز حجت‌الاسلام خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و معاونش حضور یافتند.

وی با بیان اینکه رئیس سازمان اوقاف گزارشی از عملکرد این سازمان به اعضای کمیسیون ارائه کرد، افزود: گزارشاتی که حجت‌الاسلام خاموشی ارائه کرد درباره فعالیت قرانی، اجتماعی ( اعزام مبلغ به سراسر کشور)، برنامه فرهنگی این سازمان در ماه مبارک رمضان و دهه فجر بود.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: آقای خاموشی همچنین گزارشی از تعداد موقوفات و کلاس‌های که برای آموزش مهارت زندگی برگزار می کنند، به نمایندگان ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اعلام اینکه تاکید رئیس سازمان اوقاف بر شفاف‌سازی در این سازمان بود، اضافه کرد: رئیس سازمان اوقاف کزارشی نیز درباره کتابت قرآن کریم در کشورمان ارائه کرد و گفت؛ مهد کتابت آیات الهی قطعاً کشورمان است.

ذوالقدر تصریح کرد: اعضای کمیسیون نیز پیشنهادات و انتقاداتی را به رئیس این سازمان ارائه کردند که بیشتر درباره شفاف‌سازی در این سازمان بود.

انتهای پیام/

 

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +