http://aysam.ir

تبلیغات در آیسام
تبلیغات در آیسام
چهارشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
0 بازدید

همانگونه که همه ما می دانیم هر کسب وکار و ایده ای بدون تبلیغات و معرفی به دیگران ناکارآمد و بیهوده است.کسب وکار وایده شما زمانی به موفقیت می رسد که دیگران آن را بشناسند و از آن بهره ببرند.

راه های زیادی برای معرفی و تبلیغات هر کسب وکاری وجود دارد ، انواع رسانه های سمعی و بصری , از جمله رادیو وتلوزیون ، روزنامه ها و البته سایت های پر بازدید اینترنتی.

از جمله سایت هایی که میتوان به عنوان یک مرجع برای معرفی کسب وکار خود به دیگران نام برد مجلات تفریحی و سرگرمی هستند.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام با این که در برابر سایت های بزرگ ایرانی که در این زمینه فعالیت می کنند در ابتدای راه است ولی در همین مدت کوتاه توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.

از این رو در این صفحه لیستی از انواع تبلیغات قابل استفاده در آیسام برای کسانی که مایل به معرفی کسب وکار خود در سایت هستند را  برای شما آماده کرده ایم.

۱-ریپورتاژ آگهی:

یکی از مرسوم ترین و تاثیرگذارترین راه های گرفتن بک لینک و هدایت کاربران به سایت شما ایجاد ریپورتاژ آگهی در سایت ها است.ریپورتاژ ها به صورت دائمی به همراه لینک شما در بین مطالب سایت قرار میگیرد.

۲-تبلیغات بنری:

از قدیمی ترین روش های تبلیغاتی ، تبلیغات از طریق بنر های متحرک و لینک دادن به این بنر ها است.این بنر ها به صورت مدت دار بر روی سایت قرار می گیرد. که در تصویر زیر بخش های قابل ایجاد تبلیغ بنری را مشاهده میکنید

 پنل تبلیغاتی ماهانه (تومان) مکان تبلیغات
پنل A۶۰,۰۰۰هدر سایت
پنل B۴۰,۰۰۰تبلیغات سمت چپ
پنل C۵۰,۰۰۰سایدبار چپ
پنل D۴۰,۰۰۰سایدبار راست
پنل E۳۰,۰۰۰بین مطالب
پنل F۴۰,۰۰۰صفحه نمایش مطالب
تبلیغات متنی۴۰,۰۰۰صفحه اصلی
ریپورتاژ آگهیتماس بگیرید

تمامی اندازه های بالا در تبلیغات بنری میتوانند ارتفاعی کوچکتر از اندازه اصلی داشته باشند.

برای رزرو جایگاه تبلیغاتی و یا ارسال ریپورتاژ آگهی با شماره ۰۹۳۶۹۴۴۳۲۱۰ آقای فرشاد انگوتی در تماس باشید

 

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است