خانه دانش و فناوری بازی های رایانه ای تجربه بازی Day of Infamy برای یک هفته رایگان است

تجربه بازی Day of Infamy برای یک هفته رایگان است

58
0

تجربه بازی Day of Infamy برای یک هفته رایگان است

تجربه عنوان Day of Infamy برای یک هفته رایگان استاگر شما تا به حال عنوان Day of Infamy را که یک تیراندازی اول شخص با حال و هوای جنگ جهانی دوم است را بازی نکرده‌اید و یا فقط میل به انجام یک بازی جدید بدون خرج کردن حتی یک ریال دارید! پس شانس با شما یار است، زیرا این عنوان به مدت یک هفته به صورت رایگان قابل بازی کردن می‌باشد و این مدت محدود از فردا شروع شده و تا دوشنبه‌ی هفته‌ی بعد ادامه دارد.

عنوان Day of Infamy یک بازی تیراندازی اول شخص تاکتیکال چند نفره است که توسعه دهنده‌ و ناشر آن یعنی New World Interactive، آن را بر اساس وقایع جنگ جهانی دوم در اروپا و به وسیله‌ی موتور ساخته شده توسط شرکت Valve یعنی Source engine توسعه داده است. این عنوان در ۲۳ مارس ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی با سیستم‌های ویندوز، OS X و لینوکس منتشر شد.

همچنین در طی این هفته میزان دریافت XP دو برابر خواهد بود، بنابراین بازیکنان جدید باید بتوانند کلاس‌های جدید را سریع تر باز کنند و البته این تجربه‌ی رایگان همزمان با منتشر شدن یک نقشه‌ی جدید به نام Brittany و یک ماموریت آموزشی جدید می‌باشد.

اکنون این بازی با قیمت ۱۴٫۹۹ یورو و ۱۹٫۹۹ دلار بر روی استیم قرار دارد که می‌توانید آن را از این شبکه خریداری کرده و یا فقط به تجربه‌ی رایگان محدود آن بسنده کنید.

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

(۵۸)

آیسای من با سلام خلاصه و مفید بگم ، علاقه به نویسندگی دارم ، ورزش مورد علاقم هندباله ولی استقلالیه دو آتیشه هستم ، کار طراحی وب رو هم حرفه ای انجام میدم

ارسال پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Close
Link Market - Free Link Exchange, Link Building and Link Trade Royallinkup Free Website Link Directory چاپ مقاله isi