مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تجلیل از داوران برتر ، فوتسال و فوتبال ساحلی/ سوت طلا به فغانی رسید
شناسه خبر :13213
جمعه, 7 جولای 2017
116
 

به گزارش آیسام و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم تجلیل از داوران فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال کشورمان بعدازظهر امروز (شنبه) در هتل المپیک تهران برگزار شد. در این مراسم که از ساعت 16:15 آغاز شد، مهدی تاج، علی کفاشیان، محمدرضا ساکت، فریدون اصفهانیان و حسن کامرانی‌فر حضور داشتند و از برترین‌های […]


تجلیل از داوران برتر

به گزارش آیسام و به نقل از خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، مراسم تجلیل از داوران فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال کشورمان بعدازظهر امروز (شنبه) در هتل المپیک تهران برگزار شد. در این مراسم که از ساعت 16:15 آغاز شد، مهدی تاج، علی کفاشیان، محمدرضا ساکت، فریدون اصفهانیان و حسن کامرانی‌فر حضور داشتند و از برترین‌های داوری فوتبال ایران با اهدای جوایزی نفیس تقدیر شد.

اسامی افرادی که در مراسم امروز از آنها تجلیل شد، به شرح زیر است:

* احمد صالحی، شاهین حاجی‌بابایی، تورج حق‌وردی، حسین طالقانی، امیر غمزه، البرز حاجی‌پور، یدالله جهانبازی، کاوه بهمنی و حسین شاهمرادی؛ 9 داور بازنشسته‌ای بودند که امروز از آنها تجلیل شد. همچنین لوح تقدیری به صدرالدین کاظمی، حبیب‌الله شیرازی و رامین حقیقی‌زاده اهدا شد.

* در ادامه مراسم از سه داور برتر فوتبال ساحلی؛ حمید مقدم متین، مجید کابلی و نوروز آرخی با اهدای لوحی از سوی محمدرضا ساکت تقدیر شد.

* تقدیر از گلاره ناظمی، فاطمه کمندی و مهدیه رشیدی رنجبر (داوران فوتسال بانوان) توسط فاطمه فهمیمی و دیگر مسئولین فدراسیون از بخش‌های دیگر مراسم بود.

* در ادامه این مراسم از داوران برتر فوتسال کشور توسط مسئولان فدراسیون فوتبال تقدیر شد. مقام‌های اول تا سوم در بخش برترین داوران فوتسال را محمود رضا نصیرلو، وحید عرض‌پیما و پژمان رضایی به دست آوردند.

* در بخش کمک داوران فوتبال بانوان از انسیه خباز مافی‌نژاد، آرزو رضایی و بهاره سیفی تقدیر شد که این کمک داوران هدایای خود را از علی کفاشیان، دکتر صوفی‌زاده و فاطمه هاشمی دریافت کردند.

* همچنین در بخش داوران فوتبال بانوان از شیوا یاری، سلطنت نوروزی و سرور ساعدی تقدیر شد.

* کمک داور برتر فوتبال از دید کمیته داوران و دپارتمان داوری، رضا سخندان (نفر اول) و محمدرضا منصوری (نفر دوم) بودند که هر دو نفر پرچم طلایی گرفتند. در این بخش محمدرضا ابوالفضی رتبه سوم را به خود اختصاص داد.

*در بخش داوران لیگ برتر فوتبال نفر سوم حمید جام ملک، دوم بیژن حیدری و نفر اول علیرضا فغانی شدند و سوت طلایی هم به فغانی رسید

انتهای پیام/

 

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +