مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تجمع دانشجویان دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر تهران
شناسه خبر :81705
یکشنبه, 25 فوریه 2018
120
 

جمعی از دانشجویان دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر تهران امروز در اعتراض به برخی از سیاست‌های دانشگاه، مشکلات آموزشی و رفاهی در دانشکده سینما و تئاتر تجمع کردند. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، در توضیحات شورای صنفی دانشگاه هنر تهران علت این تجمع، اعتراض به مشکلات صنفی و آموزشی از جمله […]


جمعی از دانشجویان دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر تهران امروز در اعتراض به برخی از سیاست‌های دانشگاه، مشکلات آموزشی و رفاهی در دانشکده سینما و تئاتر تجمع کردند.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، در توضیحات شورای صنفی دانشگاه هنر تهران علت این تجمع، اعتراض به مشکلات صنفی و آموزشی از جمله مبلغ بالای شهریه‌ دانشجویان شبانه عنوان شده است.

طبق توضیحات شورای صنفی، از دیگر مواردی که دانشجویان معترض خواستار تغییر آن شدند، می‌توان به امکان انتخاب از میان چند استاد برای هردرس، بازنگری جدی در ترکیب و ساختار بسته‌ هیئت علمی، افزایش عینی تاثیر و مشارکت دانشجویان در انتخاب و به‌کارگیری اساتید هر درس، توجه جدی به نظرسنجی از دانشجویان و اعلام عمومی نتایج نظرسنجی‌ها،  افزایش و به‌روزرسانی امکانات و تجهیزات و تغییر و به‌روزرسانی طرح درس کارشناسی و کارشناسی ارشد با نظرخواهی از نمایندگان دانشجویان اشاره کرد.

در روزهای گذشته نیز تجمعات و اعتراضات دانشجویی دیگری در مجموعه اداری باغ ملی و دفتر ریاست این دانشگاه انجام شده بود.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +