مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام ترامپ در ماجرای تصمیم گیری درباره توافق ایران فردی بی‌مسئولیت است
شناسه خبر :53010
جمعه, 6 اکتبر 2017
119
 

ویلیام کوهن وزیر دفاع سابق آمریکا روز جمعه دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور را به « عدم قبول مسئولیت» تصمیم گیری نهایی درباره تایید توافق ایران متهم کرد. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا؛ نیوزمکس گزارش داد ویلیام کوهن وزیر دفاع سابق آمریکا روز جمعه دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور را […]


اولین نشست پسابرجامی وزیران خارجه ایران و 1+5

ویلیام کوهن وزیر دفاع سابق آمریکا روز جمعه دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور را به « عدم قبول مسئولیت» تصمیم گیری نهایی درباره تایید توافق ایران متهم کرد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا؛ نیوزمکس گزارش داد ویلیام کوهن وزیر دفاع سابق آمریکا روز جمعه دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور را به « عدم قبول مسئولیت» تصمیم گیری نهایی درباره تایید توافق ایران متهم کرد.

وی که در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون خدمت کرده است در گفتگو با شبکه خبری ام اس ان بی سی گفت:« این اقدام نمونه دیگری از مسئولیت ناپذیری این رئیس جمهور است. به عبارت دیگر او در گذشته نیز زمانی که گفته بود از شکنجه حمایت می‌کند، چنین کاری را انجام داده بود، وی می گوید از روش «غرق کردن مصنوعی» حمایت می‌کند اما تصمیم گیری درباره اجرای این شیوه شکنجه را به ارتش واگذار می‌کند.»

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +