صفحه اصلی اخبار روز اخبار سیاسی تسلیت عاملی برای درگذشت رمضان عبدالله- اخبار سیاسی – مجله آیسام

تسلیت عاملی برای درگذشت رمضان عبدالله- اخبار سیاسی – مجله آیسام

0

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، حجت الاسلام سعید رضا عاملی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، طی پیامی درگذشت دکتر رمضان عبدالله دبیر کل سابق جنیش جهاد اسلامی فلسطین را تسلیت گفت.

 

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
فَضَّلَ اللّهُ الْمُجَاهِدِینَ عَلَى الْقَاعِدِینَ أَجْرًا عَظِیمًا

درگذشت جهادگر مخلص راه مقدس مبارزه با رژیم اشغالگر قدس دکتر رمضان عبدالله دبیر کل سابق جنبش جهاد اسلامی فلسطین، موجب تاسف و تالم همه آزادیخواهان جهان شد.

دکتر رمضان عبدالله استاد اقتصاد دانشگاه غزه و از پایه‌گذاران جنبش جهاد اسلامی فلسطین بود که  نقش بسیار موثری در دعوت به بیداری اسلامی در سرزمین­های اشغالی داشت و پس از شهادت شهید فتحی شقاقی جانشینی شایسته برای وی، در رهبری جنبش جهاد اسلامی بود.

ایشان الگوی صبر و مقاومت و اسطوره جهاد و کوشش برای اسلام و قضیه فلسطین بود و عمر گرانمایه خویش را در مسیر مجاهدت و مقاومت برای رهایی فلسطین عزیز از چنگال اشغالگران صهیونیست مصروف داشت و به دلیل نقش موثری که در حمایت از فلسطین و مبارزات مختلفی که علیه رژیم صهیونیستی داشت سال­ها تحت تعقیب دفتر تحقیقات فدرال آمریکا قرار گرفت.

ضمن عرض تسلیت درگذشت تاسف­ بار ایشان به گروه های مقاومت اسلامی و ملت غیور فلسطین به ویژه آقای زیاد النخاله دبیرکل جدید جنبش جهاد اسلامی و ابراز همدردی با خانواده محترم دکتر رمضان عبدالله، شاگردان داغدار آن مرحوم فقید و تمام آزادی­خواهان جهان و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت، مغفرت و علو درجات الهی را مسئلت دارم.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *