مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تشریح تجربیات پوشش همگانی سلامت و مشارکت اجتماعی ایران
شناسه خبر :56754
سه شنبه, ۲۵ مهر ۱۳۹۶
117
 

قائم‌مقام وزیر بهداشت که به منظور حضور در نهمین مجمع جهانی سلامت به آلمان سفر کرده است، در پانل پوشش همگانی سلامت و مشارکت اجتماعی، تجربیات ایران در این زمینه با سایر کشورها را تشریح کرد. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، دکتر ایرج حریرچی در این پانل، تجربه ایران در زمینه گسترش […]


قائم‌مقام وزیر بهداشت که به منظور حضور در نهمین مجمع جهانی سلامت به آلمان سفر کرده است، در پانل پوشش همگانی سلامت و مشارکت اجتماعی، تجربیات ایران در این زمینه با سایر کشورها را تشریح کرد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، دکتر ایرج حریرچی در این پانل، تجربه ایران در زمینه گسترش شبکه بهداشت کشور و همکاری با داوطلبان و سفیران سلامت، تشکیل مجمع ملی سلامت و نقش شورای عالی سلامت و امنیت غذایی در تحقق مشارکت اجتماعی با هدف پوشش همگانی سلامت از طریق طرح تحول سلامت را ارائه داد.

وی همچنین در حاشیه این نشست که 23 تا 25 مهرماه در برلین و با حضور 2000 سیاستگذار، پژوهشگر، مدیر و فعال برجسته از 100 کشور جهان و سازمان‌های مختلف بین‌المللی برگزار شد، با رییس مجمع جهانی سلامت، وزرای بهداشت کشورهای قطر، آلمان و پرتغال و همچنین پزشکان برجسته ایرانی مقیم آلمان، دیدار و گفت‌وگو کرد.

قائم‌مقام وزیر و معاون کل وزارت بهداشت همچنین در سفر خود به آلمان از بیمارستان چاریتی برلین که بزرگترین بیمارستان دانشگاهی اروپا و دارای ۳۰۰۰ تخت  و ۳۹۰۰ پزشک است، بازدید کرد.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +