صفحه اصلی کرونا تشکیل ۲۰۰ پرونده برای شهدای سلامت

تشکیل ۲۰۰ پرونده برای شهدای سلامت

0


دریافت
۳۴ MB

به گزارش خبرنگار مهر، سعید اوحدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران خراسان شمالی اظهار کرد: در حوزه تأمین مسکن و اشتغال جامعه ایثارگران عقب ماندگی داریم اما این موضوع در خراسان شمالی با احداث هزار و ۸۰۰ مسکن طی تفاهم نامه‌ای تا حدودی رفع شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ادامه داد: با کمک مجلس تسهیلات مناسبی در سال آینده در حوزه اشتغال خانواده‌های ایثارگران پیش بینی شده است.

وی با اشاره به وضعیت شهدای سلامت افزود: طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، مسئولیت با وزیر بهداشت است و متناظر این کمیته در استان‌ها زیر نظر دانشگاه‌های علوم پزشکی است لذا توقع داریم دانشگاه‌ها پرونده شهدای سلامت را در استان‌ها تکمیل کرده و ارسال شود.

اوحدی تصریح کرد: تاکنون ۲۰۰ پرونده تشکیل شده و ۶۰ عزیز جزو مصادیق شهدای سلامت قرار گرفتند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص تعیین وضعیت نیروهای شرکتی ایثارگران گفت: کلیه نیروهای جامعه ایثارگری باید تبدیل وضعیت شوند که این قانون شامل نیروهای شرکتی نیز می‌شود اما مسائلی وجود دارد که در حال رایزنی برای حل آن هستیم.

وی در انتها به حادثه هواپیمای اوکراینی اشاره کرد و گفت: تاکنون ۱۴۸ نام در اختیار بنیاد شهید قرار گرفته است و بیش از ۶۰ نفر تشکیل پرونده انجام شده است.

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

پیام خود را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *