مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام علم و دانشتصاویر برگزیده مسابقه عکاس نجومی ۲۰۱۹ معرفی شدند
شناسه خبر :125525
جمعه, 21 ژوئن 2019
291
 

مسابقه عکاس نجومی ۲۰۱۹ (Astronomy Photographer 2019) با حضور ۴ هزار و ۶۰۰ عکاس آماتور و حرفه‌ای از ۹۰ کشور در لندن برگزار شد که شامل تصاویری از کهکشان راه شیری بر فراز کوه باواریا است. مسابقه عکاس نجومی هر ساله توسط رصدخانه سلطنتی گرینویچ در شهر لندن انگلیس برگزار می‌شود که در هشتمین دوره مسابقه عکاسی […]


مسابقه عکاس نجومی ۲۰۱۹ (Astronomy Photographer 2019) با حضور ۴ هزار و ۶۰۰ عکاس آماتور و حرفه‌ای از ۹۰ کشور در لندن برگزار شد که شامل تصاویری از کهکشان راه شیری بر فراز کوه باواریا است.

مسابقه عکاس نجومی هر ساله توسط رصدخانه سلطنتی گرینویچ در شهر لندن انگلیس برگزار می‌شود که در هشتمین دوره مسابقه عکاسی نجومی ۲۰۱۹ حدود ۴ هزار و ۶۰۰ عکاس آماتور و حرفه‌ای از ۹۰ کشور تصاویر ثبت شده خود را از آسمان شب ارائه کردند. در این مسابقه عکاسان می‌توانند در ۹ دسته‌بندی مختلف شامل آسمان‌خراش‌ها، انسان و فضا، شفق قطبی، خورشید ما، ماه ما، سیاره‌ها، دنباله‌دار و سیارک‌ها، ستاره‌ها و سحابی‌ها و همچنین کهکشان‌ها تصاویری را به ثبت برسانند و ارائه کنند. در این مسابقه جوایزی به عنوان عکاسان جوان زیر ۱۶ سال، برترین عکاس تازه‌وارد و عکاسی که برای ثبت تصاویر خود از عکس‌های تلسکوپ‌های رباتیک استفاده می‌کند نیز اهدا می‌شود. تصاویر برگزیده مسابقه عکاس نجومی سال ۲۰۱۹ از ۱۳ سپتامبر سال جاری میلادی در موزه ملی دریانوردی لدنده واقع در گرینویچ به معرض نمایش در خواهد آمد.

تصاویر برگزیده مسابقه عکاس نجومی ۲۰۱۹

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +