مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تصاویر جدید فریم فلزی آیفون 8 وجود سنسور اثر انگشت در بخش پشتی را تایید می‌کنند!
شناسه خبر :18973
جمعه, 21 جولای 2017
106
 

  تصاویر جدید فریم فلزی آیفون 8 (Apple iPhone 8) که شب گذشته شاهد انتشار آنها بودیم، باز هم به شایعات مربوط به محل قرارگیری تاچ آی دی دامن می‌زنند. در این تصاویر جدید، یک سوراخ دایره‌ای در بخش پشتی و زیر لوگوی اپل دیده می‌شود که احتمالا به سنسور اثر انگشت تعلق دارد. هرچند، […]


 

تصاویر جدید فریم فلزی آیفون 8

تصاویر جدید فریم فلزی آیفون 8 (Apple iPhone 8) که شب گذشته شاهد انتشار آنها بودیم، باز هم به شایعات مربوط به محل قرارگیری تاچ آی دی دامن می‌زنند.

در این تصاویر جدید، یک سوراخ دایره‌ای در بخش پشتی و زیر لوگوی اپل دیده می‌شود که احتمالا به سنسور اثر انگشت تعلق دارد. هرچند، عکس هایی که در گذشته از آیفون 8 با فریم فلزی منتشر شده بود، خلاف این موضوع را نشان می‌دادند. به علاوه، این سوراخ در قاب‌های محافظ شیشه‌ای گوشی آینده اپل که پیشتر منتشر شده بودند نیز وجود نداشت.

به هر صورت محل تعبیه سنسور اثر انگشت در آیفون 8 را می‌توان یکی از پیچیده‌ترین معماهای مربوط به گوشی جدید اپل در نظر گرفت. آیا سنسور تاچ آی در بخش پشتی قرار می‌گیرد یا اپل آن را در کلید پاور تعبیه می‌کند؟ آیا مهندسان اپل می‌توانند با حل چالش‌های مربوط به تعبیه آن در صفحه نمایش، باز هم از این سنسور در بخش جلویی استفاده کنند؟ این‌ها سوالاتی هستند که بدون شک، گذر زمان به آنها پاسخ خواهد داد.

آیفون 8

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +