مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تغییر در «حالا خورشید» رضا رشیدپور + عکس
شناسه خبر :33565
شنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۶
108
 

  برنامه‌ی «حالا خورشید» امروز (۲۸ مرداد ماه) از دکور جدید خود در حالی رونمایی کرد که حاشیه‌هایی هم به همراه داشت. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، رضا رشیدپور صبح امروز در حالی به روی آنتن برنامه حالا خورشید رفت که برنامه با تغییراتی از جمله تغییر در دکور مواجه بود. وی […]


 

برنامه‌ی «حالا خورشید» امروز (۲۸ مرداد ماه) از دکور جدید خود در حالی رونمایی کرد که حاشیه‌هایی هم به همراه داشت.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، رضا رشیدپور صبح امروز در حالی به روی آنتن برنامه حالا خورشید رفت که برنامه با تغییراتی از جمله تغییر در دکور مواجه بود. وی با اعلام این خبر مطرح کرد که شنبه برای اهالی حالا خورشید روز تغییر بود.

در دکور برنامه ساعت‌هایی تعبیه شده بود که زمان را نشان می‌داد، اما دقیق نبودن عقربه‌های ساعت مجری را با این چالش مواجه کرد که مطرح کند اشکال از این است که ساعت‌ها همه چینی هستند.

رشیدپور در پاسخ به انتقاد برخی مخاطبان در برنامه که معتقد بودند «حالا خورشید» محتوایی ندارد، نیز اظهار کرد: ما احساس کردیم که فضای برنامه را شادتر کنیم در این راستا تصمیم گرفتیم موسیقی برنامه را بیشتر کنیم و امروز شنبه روز تغییر ماست.

مصطفی یگانه، از خوانندگان موسیقی پاپ هم امروز مهمان «حالا خورشید» بود که به اجرای قطعاتی پرداخت.

برنامه‌ی حالا خورشید امروز بخش‌های مختلفی داشت. بخشی از برنامه به انتقاد رشیدپور از تغییر نام بزرگراه نیایش به نام آیت الله هاشمی اختصاص داشت که در گفت‌وگویی با رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر علت این نامگذاری را جویا شد.

در ابتدای برنامه رضا رشیدپور مروری بر مطبوعات داشت و تیترهای روزنامه‌ها را طبق روال گذشته در آنتن زنده روایت کرد.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +