مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام فیلم و سریالتماشا کنید: مقایسه ابعاد هر آنچه که در جهان وجود دارد
شناسه خبر :123988
چهارشنبه, 19 ژوئن 2019
316
 

    با توجه به درک نسبی ما از جهان، مقایسه ابعاد در فهم محیط اطراف بسیار مهم است. در ادامه شما را به تماشای ویدیویی ۱۰ دقیقه‌ای در مورد مقایسه ابعاد هر آنچه که تاکنون توسط علم شناخته شده، دعوت می‌کنیم. این ویدیو که به سبک تیتراژ آغازین فیلم تماس (Contact) محصول سال ۱۹۹۷ […]


 

 

با توجه به درک نسبی ما از جهان، مقایسه ابعاد در فهم محیط اطراف بسیار مهم است. در ادامه شما را به تماشای ویدیویی ۱۰ دقیقه‌ای در مورد مقایسه ابعاد هر آنچه که تاکنون توسط علم شناخته شده، دعوت می‌کنیم.

این ویدیو که به سبک تیتراژ آغازین فیلم تماس (Contact) محصول سال ۱۹۹۷ تهیه شده، با نمایش بافت فضا زمان به عنوان کوچک ترین ابعاد شناخته شده، شروع می‌شود. در ادامه، به ترتیب ابعاد تکینگی سیاهچاله‌ها، کوارک، پروتون، اتم، DNA، اسپرم، دانه‌های شن، حیوانات؛ از درندگانی مانند شیر و خرس تا وال‌های آبی، جت‌های مسافربری، آسمان خراش‌ها، کوه‌ها، قمرها، سیارات، ستارگان، سیاهچاله‌ها و کهکشان‌ها با هم مقایسه می‌شود.

مقایسه ابعاد هر آنچه که در جهان وجود دارد

این ویدیو تامل برانگیز توسط کانال یوتیوب ریگرا کامپریسنز (Reigarw Comparisons) تهیه شده و با وجود صداگذاری مبتدیانه و گرافیک نسبتا ساده‌اش، به ما یادآوری می‌کند که جهان بسیار بزرگتر از آن است که عده‌ای خود را صاحب آن بدانند و به عناوین مختلف زندگی را بر هم نوعانشان سخت ‌کنند.

ویدیو مقایسه ابعاد هر آنچه که تاکنون شناخته شده

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
+