مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تمرکز ستاد انرژی بر توسعه کسب‌وکارهای نوین در سال 97
شناسه خبر :84450
سه‌شنبه, 3 آوریل 2018
115
 

دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: حرکت به سوی توسعه کسب و کارهای نوین در حوزه انرژی و فعال‌سازی بخش خصوصی و بازار بهینه‌سازی و دانش‌بنیان در سال جدید بیش از گذشته مورد توجه ستاد قرار می‌گیرد. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، سیروس وطنخواه درباره اقدامات مدنظر این […]


انرژی و محیط زیست

دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری گفت: حرکت به سوی توسعه کسب و کارهای نوین در حوزه انرژی و فعال‌سازی بخش خصوصی و بازار بهینه‌سازی و دانش‌بنیان در سال جدید بیش از گذشته مورد توجه ستاد قرار می‌گیرد.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، سیروس وطنخواه درباره اقدامات مدنظر این ستاد در سال جاری اظهار کرد: تمرکز ستاد انرژی در سال 97 در بخش‌های نفت و گاز، تجدیدپذیر، برق، بهینه سازی و محیط زیست انرژی است. البته با توجه به شرایط حوزه انرژی کشور بر همه بخش‌ها به اقتضای آن‌ها تاکید خواهد شد. موضوعاتی همچون اکوسیستم نوآوری، شتابدهی، توسعه کسب و کارهای نوین، توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان، توسعه بازار بهینه‌سازی انرژی، توانمندسازی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی و نیروهای جوان کشور در این سال مورد تاکید ستاد است. 

وطنخواه تصریح کرد: با توجه به سیاست‌های موجود در حوزه انرژی، حرکت به سوی توسعه کسب و کارهای نوین در حوزه انرژی و فعال‌سازی بخش خصوصی و بازار بهینه‌سازی و دانش بنیان بیش از گذشته مورد توجه بیشتر قرار می‌گیرد. همچنین ستاد فعال‌سازی موارد بر شمرده شده را در دستور کار خود قرار می‌دهد. امیدوارم در سال پیش رو خداوند اراده پایدار، بینش کافی و قدرت طراحی اقدامات اجرایی خوبی برای رفع معضلات حوزه دانش‌بنیان انرژی کشور به ستاد و  همه دست اندرکاران این حوزه عنایت کند.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +