مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام اخبار سیاسیتوضیحات نوبخت به نمایندگان درباره رویکرد بودجه‌نویسی سال آینده- اخبار سیاسی – مجله آیسام
شناسه خبر :160081
یکشنبه, 25 آگوست 2019
105
 

محمدرضا تابش عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: در این نشست محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه حضور یافت. وی درباره دستور کار جلسه کمیسیون متبوع خود، اظهار داشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه به […]


محمدرضا تابش عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره نشست عصر امروز این کمیسیون گفت: در این نشست محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه حضور یافت.

وی درباره دستور کار جلسه کمیسیون متبوع خود، اظهار داشت: رئیس سازمان برنامه و بودجه به تشریح اصلاحات ساختاری بودجه با رویکرد قطع وابستگی مستقیم بودجه به نفت پرداخت.

نماینده اردکان در مجلس اضافه کرد: نوبخت در این جلسه اعلام کرد که کلیات این اصلاحات به تایید رسیده است و تاکید بر تصویب در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه، تنظیم بودجه با افق دو ساله با این ملاحظه را در پی داشته است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس اضافه کرد: نوبخت اعلام کرد که  ستاد بودجه سال آینده، چندین جلسه داشته و بودجه تنظیمی بر این مبنا، تقدیم مجلس خواهد شد.

تابش عنوان داشت: نوبخت همچنین به تشریح دلایل بنیادین ناطرازی بودجه، اهداف اصلاحات مدنظر و استراتژی طرح پرداخت که این اصلاحات حول چهار محور درآمدزایی پایدار، هزینه کرد کارا، ثبات در اقتصاد، توسعه وعدالت و نهایتا اصلاحات نهادی نظام بودجه‌ریزی اعمال خواهد شد.

انتهای پیام/

مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +