مجله تفریحی ، مجله سرگرمی ، تفریحی و سرگرمی ، مجله اینترنتی ، تبلیغات در مجله اینترنتی

آیسام تولید نانو افزودنی‌هایی که منجر به ارتقای محصولات پلیمری می‌شود
شناسه خبر :105126
سه‌شنبه, 25 سپتامبر 2018
108
 

یکی از شرکت‌های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با دستیابی به دانش فنی نانو افزودنی‌ها راهکاری برای ارتقای محصولات ساخته شده از پلیمرها مانند ضربه لوله‌ها، اتصالات و پروفیل‌های در و پنجره UPVC ارائه داده است. به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، استفاده از نانو افزودنی‌ها یکی از مؤثرترین روش‌ها به‌ […]


یکی از شرکت‌های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با دستیابی به دانش فنی نانو افزودنی‌ها راهکاری برای ارتقای محصولات ساخته شده از پلیمرها مانند ضربه لوله‌ها، اتصالات و پروفیل‌های در و پنجره UPVC ارائه داده است.

به گزارش آیسام و به نقل از ایسنا، استفاده از نانو افزودنی‌ها یکی از مؤثرترین روش‌ها به‌ منظور بهبود خواص نهایی پلاستیک‌ است. یکی از بزرگترین معضلات در تولید محصولات پلیمری به ‌خصوص در پلیمرهای PP (پلی پروپیلن) و UPVC (Unplasticized Poly Vinyl Chloride)، شکنندگی قطعات نهایی تولید شده با این پلیمرها مانند لوله، اتصالات، پروفیل و پنل‌ها مخصوصا در دماهای پایین است.

به این منظور تولیدکنندگان مجبور به استفاده از بهبود دهنده‌های ضربه آکریلیکی و CPE در صنعت UPVC و استفاده از ترموپلاستیک الاستومرها در صنعت PP هستند که اغلب وارداتی بوده و در کنار بهبود خواص ضربه دیگر خواص قطعه را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.

محصول نانوافزودنی این شرکت فناور به ‌صورت پودری به ‌منظور بهبود مقاومت ضربه لوله‌ها، اتصالات و پروفیل‌های در و پنجره UPVC و در شکل مستربچ، در بهبود مقاومت ضربه پلی اتیلن و پروپیلن به کار می‌روند.

مستربچ نانو پایه پلی اولفین برای افزایش مقاومت در برابر خراش‌پذیری سطح از محصولات این خانواده است.

این شرکت علاوه بر این محصولات، خدمات مهندسی مانند مشاوره‌ فنی و مهندسی، مهندسی معکوس و فروش دانش فنی و لیسانس فناوری ارائه می‌دهد.

این شرکت فناوری در سال 1387 فعالیت خود را در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آغاز کرد و در سال‌های اخیر با تکیه بر دانش موفق به کسب عناوین و افتخارات بسیاری در سطح ملی و بین‌المللی شده‌ است.

انواع مستربچ‌های افزودنی UPVC این شرکت دانش‌بنیان از 2 تا 5 مهرماه سال 1397 در نمایشگاه ایران پلاست در سالن 40a غرفه 22 عرضه می‌شود.

انتهای پیام

گردآوری: مجله تفریحی و سرگرمی آیسام

 
برچسب ها:

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

    با عضویت در کانال تلگرامی ما علاوه بر دریافت خلاصه ای از بهترین خبرها ، ما را حمایت کنید عضویت
    +